Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Relacja] RWD 14b Czapla
#51
Aż mnie korci Pawle by w ramach relaksu od Zera dorobić Ci towarzystwo w postaci RWD-8 z MM :mrgreen:
Odpowiedz
#52
Cytat:Niestety skrzydło już 2 razy się oderwało,

W starych palstikowych "CZAPLACH" też ciężko bylo utrzymać skrzydła na swoim miejscu Big Grin
[b]
Panie strzeż mnie przed przyjaciólmi - z wrogami poradzę sobie sam.

Cudze chwalicie, swego nie znacie ....
Odpowiedz
#53
Cytat:Aż mnie korci Pawle by w ramach relaksu od Zera dorobić Ci towarzystwo w postaci RWD-8 z MM

Stare przysłowie mówi, że im nas więcej tym weselej.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#54
Cytat:Aż mnie korci Pawle by w ramach relaksu od Zera dorobić Ci towarzystwo w postaci RWD-8 z MM :mrgreen:
Jestem za :grin: .

Cytat:el_paw napisał/a:
Niestety skrzydło już 2 razy się oderwało,


W starych palstikowych "CZAPLACH" też ciężko bylo utrzymać skrzydła na swoim miejscu Big Grin
Pamiętam, że to była nie lada sztuka . Cool .
Odpowiedz
#55
Cytat:Aż mnie korci Pawle by w ramach relaksu od Zera dorobić Ci towarzystwo w postaci RWD-8 z MM

Tak tak Piotrze rozgrzeb jeszcze ze dwa, a co tam dwa - cztery modele :twisted:
[b]
Panie strzeż mnie przed przyjaciólmi - z wrogami poradzę sobie sam.

Cudze chwalicie, swego nie znacie ....
Odpowiedz
#56
Cytat:Tak tak Piotrze rozgrzeb jeszcze ze dwa, a co tam dwa - cztery modele :twisted:
Władek przemawiasz do mnie głosem bardzo podobnym jak moje modelarskie wyrzuty sumienia :mrgreen:
Odpowiedz
#57
Cytat: a co tam dwa - cztery modele :twisted:

A niech grzebie nawet przy, a co tam, ośmiu na raz byleby skończył :twisted:

Po tym, co tu widzę, to Czapla znacznie przesunęła się na liście modeli do sklejenia w niedalekiej przyszłości :wink: Świetnie to wygląda!
Odpowiedz
#58
Witam
Wreszcie nadszedł ten dzień. Ogłaszam wszem i wobec koniec budowy Czapli Confusedmile: :lol: :mrgreen:

[Obrazek: th_PA070130.jpg][Obrazek: th_PA070131.jpg][Obrazek: th_PA070135.jpg]

[Obrazek: th_PA070136.jpg][Obrazek: th_PA070137.jpg][Obrazek: th_PA070126.jpg]

[Obrazek: th_PA070127.jpg][Obrazek: th_PA070128.jpg][Obrazek: th_PA070129.jpg]

Dziękuję wiernym kibicom
Pozdrawiam
Odpowiedz
#59
Gratuluję bardzo fajnego efektu!!! Bardzo mi się podoba :razz: Co następne?
Odpowiedz
#60
Ładny samolocik Ci wyszedł PDT_Armataz_01_34 :grin: . Nie ma co ale to był bardzo zgrabny samolot.

Trochę dziwi mnie kolorystyka krawędzi natarcia skrzydeł i centropłata. O ile zieleń na dolnej powierzchni slotów mogę zrozumieć to nie widzi mi się położenie granicy kolorów na centropłacie :???: .

Cytat:Co następne?

Ja wiem co powinno być następne :roll: , ale ...
Odpowiedz
#61
Bardzo ładny samolot.
Czapla to jeden z pierwszych polskich samolotów jakie poznałem - przyczyna chyba jest oczywista :wink: dlatego bardzo się cieszę że można na forum obejrzeć jej model.
Gratuluję ukończenia budowy!
Chuck Norris potrafi okopać się w wodzie...

[Obrazek: sig,313269,7,1,4,1,11111101000000000000,1,___.jpeg]

[Obrazek: 181f3d86b992ab6b.png]
Odpowiedz
#62
Gratuluję :milbravo:

Mogę nieśmiało zaproponowac zrobienie większej galerii i wrzucenie jej do projektu POLSKIE ORŁY ??
[b]
Panie strzeż mnie przed przyjaciólmi - z wrogami poradzę sobie sam.

Cudze chwalicie, swego nie znacie ....
Odpowiedz
#63
No i udało się! Gratuluję! To może teraz znów jakiś odrzutowiec? :wink:
na macie: projekt X
Odpowiedz
#64
Dziękuję panowie za słowa uznania :mrgreen:
Cytat:Ja wiem co powinno być następne , ale ...
Mi też ta Savoja śni się po nocach, ale niestety mam w domu szlaban na budasia do czasu aż mała trochę podrośnie - na razie szkolę się w użyciu BCG - czapla była w 80% sklejona tym chińskim cudem.

Cytat:Mogę nieśmiało zaproponowac zrobienie większej galerii i wrzucenie jej do projektu POLSKIE ORŁY ??
Jak tylko pogoda się poprawi to strzelę fotki w plenerze i wtedy na pewno wrzucę do Polskich Orłów :wink:

Cytat:To może teraz znów jakiś odrzutowiec?
Właśnie sam się zastanawiam nad powrotem do Harriera z KA.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#65
Ładny samolocik - Gratuluję.

Pozdrawiam Janek
Odpowiedz
#66
Ale ta Czapla jest ładna Confusedmile:, chciałbym też mieć taką :lol:.
:milbravo: :milbravo:
Odpowiedz
#67
No i wreszcie się udało. Gratuluję!!!.Jest git. Samolot i relacja którą na pewno jeszcze kiedyś trzeba będzie wziąć na warsztat :wink:

Pozdrawiam
Odpowiedz
#68
Gratulacje super samolocik.
Pozdrawiam Tomasz.
Odpowiedz
#69
Ładna ta Czapla aż miło popatrzeć :!: Confusedhock: :milbravo:
Gratki :!: i czekam na następną relację :grin: (Harrier mile widziany :!: :mrgreen: )

Pozdrawiam Toni
[Obrazek: wop.png]
Odpowiedz
#70
Odżywają wspomnienia… :wink:
Gratuluję – świetny model!
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
Odpowiedz
#71
Ano ożywają... kiedyś kleiłem ją z plastiku, miałem chyba 8 lat... :roll:

Gratulacje!!!

:milbravo:
Odpowiedz
#72
A ja tam nie kleiłem jej z plastiku :-) a model i tak mi się podoba :mrgreen: el_paw, moje gratulacje :-) Cieszę się że dobiegłeś do końca z budową! :-) Co do Savoi, o ile dobrze pamiętam Ceva klei swoją głównie przy pomocy BCG. Warto spróbować ;-)

Pozdrawiam!!
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#73
Cytat:Co do Savoi, o ile dobrze pamiętam Ceva klei swoją głównie przy pomocy BCG. Warto spróbować ;-)

No niestety udział BGC w tym akurat modelu spadł do jakichś 70% Confusedad: ( podła kreda :evil: :mrgreen: ).
Odpowiedz
#74
Jeszcze raz dziękuję za gratulację Confusedmile:

Na swoją obronę mogę tylko powiedzieć, że ja dopiero zaczynam przygodę z BCG. Nie mam też najlepszych wspomnień jeśli chodzi o kredę, Jak skleję kilka mniejszych modeli BCG to na pewno porwę się i na Savojkę - obiecuję relację.

Pozdrawiam

PS: Budowa Harriera w toku PDT_Armataz_01_01
Odpowiedz
#75
Fajny, gratuluję ukończenia ładnej maszynki.

I ma koła!! :ble:

Pozdeo SZAD :mrgreen:
"Kruca bomba mało casu"
----------------------------------------
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Relacja] Messerschmitt Bf 109E-4 [Kartonowy Arsenał 2/2007] cloudwalker 29 16,153 31-01-2022, 07:55
Ostatni post: Karas
  RMS TITANIC -Mały Modelarz, Relacja z budowy. Peno 6 4,048 14-08-2021, 09:30
Ostatni post: ZbiG
  [R] Trzy pokolenia... Jedna relacja tomo11 6 3,422 14-08-2021, 10:10
Ostatni post: tomo11
  USS ESSEX w.(2014) - RELACJA Z BUDOWY Peno 4 3,455 02-04-2021, 11:24
Ostatni post: Hastur
  [Relacja/Galeria] Das Boot U-116 typ. XB Fly Model nr.16 Dziadek 27 16,031 11-01-2021, 08:36
Ostatni post: Lesio73
  [Relacja/Galeria] Das Boot U-25 typ. IA Fly Model nr.16 Dziadek 39 20,606 11-01-2021, 08:30
Ostatni post: Lesio73
  [Relacja] Kościół w Porąbce - skala 1:100 Astra28 44 19,769 28-11-2020, 11:34
Ostatni post: Zeppelin
  [Relacja] Brytyjski monitor HMS "M15" Adrian Kacz 31 17,694 28-11-2020, 11:26
Ostatni post: Zeppelin
  [Relacja] T-34/85 "Rudy" MM 1-2 2005 czyli powrót do dzieciństwa :) Roland 5 4,361 27-04-2020, 09:57
Ostatni post: Karas
  [Relacja] Tobruk, eskortowiec z MM nr 2-3/1982 kokosz 2 4,371 09-07-2019, 08:08
Ostatni post: hajer_mihau

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości