Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[G] P-47D-11 AH
#26
Piękny model. Gratulacje  :milbravo:

Jeden z najładniejszych w tym roku na forum  PDT_Armataz_01_34
Na macie: DARDO, BIEZSZUMNYJ

[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]


Odpowiedz
#27
Wszystko podoba mi się w tym modelu Smile. Wnętrze ,precyzja i kształtowanie kartonu na najwyższym poziomie, czystość klejenia, retusz...PIĘKNY "DZBANEK".
[Obrazek: papermodelart.jpg]
Odpowiedz
#28
Świetny model, :milbravo:. Mój tak ładnie nie wyszedł. Oprócz małego potknięcia ze światłem ,które powinno być zielone, model bezbłędny.
Odpowiedz
#29
Naprawdę gratuluje wykonania modelu bardzo mi się podoba przeglądam zdjęcia i naprawdę zazdroszczę myślę o tym by go skleić w nie dalekiej przyszłości podobają mi się Twoje dodatki dodają mu smaku a nitowanie  realizmu.
Serdeczne gratulacje.
W budowie: ..... ..... ....
[b]Zbudowane

Roweromaniak : https://www.youtube.com/watch?v=jKyWii8RxqA[/b]
Odpowiedz
#30
Piękny model, jak go oglądam to aż mam ciarki na plecach. I nie wygląda jak plastikowy model tylko jak najprawdziwszy samolot :milbravo:
Odpowiedz
#31
Śliczny model, dokładnie sklejony. Praktycznie nie widać łączeń. Największy szacunek z oprofilowanie kadłub/skrzydło w przedniej części - ciężko to zrobić, a Tobie wyszło naprawdę ładnie.

Brawo.
Pozdrawiam

[Obrazek: usnavy2ui2.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości