Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Życzenia
#1
Cześć i czołem.
Wszystkim forumowiczom, życzę Wesołych Świąt, dużo wspaniałych modelarskich prezentów pod choinkę! Smile
Ja już niestety się dowiedziałem przypadkowo o moim organizerze Tongue
Pozdrawiam ze Sztutowa ! Smile

Odpowiedz
#2
Dołączam się z życzeniami, zdrowych i spokojnych, a w przyszłym roku jak najwięcej czasu na papier życzę Smile
Aby palce były w stanie wykonać to czego oczy nie widzą a głowa wymyśli / Nikt nie mówił, że będzie łatwo i dotrzymał słowa
W stoczni   #  Hall of fames: Mosquito / PZL P11cRXIIID Lublin / P47D-11 Thunderbolt / HMS Ark Royal Mosq uito
Odpowiedz
#3
Wszystkim modelarzom życzę rozwijania się w swojej pasji, a Świąt - spędzonych w rodzinnym gronie.
Na tapecie: MiG-29 Fulcrum
Galeria: PZL I-22 Iryda


Odpowiedz
#4
Ja także życzę wszystkim wesołych świąt i więcej czasu na modele Smile
Odpowiedz
#5
I ja też dołączam do życzeń.
Odpowiedz
#6
Spokojnych rodzinnych świąt, dużo modeli pod choinką.
Wszystkiego dobrego w 2016 roku. I dużo czasu na sklejanie.
:-)
Odpowiedz
#7
Wesołych Świat i dokończenia rozpoczętych projektów....
Żyj i daj żyć innym...
Wojtek/Kołobrzeg

w budowie:
Tiger I ausf H1
Odpowiedz
#8
Ja również chcę złożyć wszystkim modelarzom i ich rodzinom życzenia zdrowych i pogodnych Świąt, byście spędzili je w rodzinnej atmosferze i odpoczęli od codziennych obowiązków. Życzę Wam dużo fajnych prezentów i oczywiście czasu na.... no wiecie  Wink

Oczywiście nie zapominajmy o tych co na morzu. Niech ich cook sprawi, by choć trochę poczuli atmosferę świąteczną czy to w porcie czy też wśród fal. Kilo wody pod stopą  Wink

Pozdrawiam
Odpowiedz
#9
Wszystkiego najlepszego w Święta Bożego Narodzenia. Pogody ducha i spokoju. A pod choinką modeli kartonowych jeśli byliście grzeczni :-)
Pzdr
Odpowiedz
#10
Wszystkiego co najlepsze z okazji Świąt Bożego Narodzenia , dla wszystkich modelarzy oraz użytkowników tego forum .
Odpowiedz
#11
Życzę Wam szczęśliwego nowego roku i więcej modelarskich sukcesów!!
Odpowiedz
#12
A ja w Nowym Roku życzę przede wszystkim DUUUŻO CZASU na realizowanie naszego pięknego hobby.
:-D
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ŻYCZENIA NOWOROCZNE ZbiG 3 2,104 01-01-2022, 02:44
Ostatni post: PAWCYK
  Życzenia ceva 5 3,084 18-02-2015, 12:04
Ostatni post: al-audio
  Życzenia yogi 4 3,249 24-12-2014, 07:33
Ostatni post: sajmonvip
  Życzenia. ceva 28 7,447 24-12-2013, 10:21
Ostatni post: kamell84
  Życzenia Świąteczne TadeoS 15 4,916 31-03-2013, 03:29
Ostatni post: seb545
  Życzenia Świąteczne Raven 26 6,585 25-12-2012, 12:01
Ostatni post: ceva

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości