Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
II Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Czarnej Białostockiej 13-14 VIII 2016
#26
Jest już nas coraz więcej. Dołączyła Stalowa Wola. Lista powyżej.
Modele także ciagle spływają na listę rejestracyjną. Obecnie jest już ponad 60.
Do konkursu już tylko 10 dni więc nie zostawiajcie rejestracji na ostatnią chwilę. Ja także chcę się pointegrować w piatek a nie Wasze listy drukować Smile
Odpowiedz
#27
Konkurs tuż za pasem więc pora pokazać to o co między innymi toczy się gra. Poza tą najważniejszą rzeczą czyli ponownym spotkaniem się w ogromnym modelarskim gronie. Przyszły już paczki od części sponsorów, część pewnie jest w drodze a kolejna partia w dniu konkursu od sponsorów, którzy mają swoje stoiska podczas konkursu. Sponsorów chyba nie muszę przedstawiać bo dokładnie widać kto je fundował. Część nagród z Fly Model ufundowało stowarzyszenie Tango. Zdjęcia z nagrodami poniżej.
[Obrazek: th_WP_20160804_004_zpspuqkv56m.jpg]  [Obrazek: th_WP_20160804_003_zpscwsedgg4.jpg] [Obrazek: th_WP_20160804_002_zpsma3j4atq.jpg] [Obrazek: th_WP_20160804_001_zps2wvjqame.jpg]

Kolejna odsłona nagród już za jakiś czas.
Odpowiedz
#28
Przenoszę aktualną listę noclegową na nową stronę. Doszedł Piotrek z Marcinem z Olsztyna.

Piątek/Sobota:
Krzysiek i Irek (Bielsk Podlaski)
Paweł M., Michał R. i Jego Mość Prezes (Stolica)
Stanisław Ś. (Franciszków)
Tomek Guz (Krasnystaw)
Aleksandr z żoną (Mińsk)

Sobota/Niedziela
Paweł M., Michał R. i Jego Mość Prezes (Stolica)
Stanisław Ś. (Franciszków)
Tomek Guz (Krasnystaw)
Beata M.
Aleksandr (2, osoby; Mińsk)
Prunce (4 osoby)
Dombeer (2 osoby)
TomekB (Stalowa Wola, 3 osoby)
Piotrek i Marcin (Olsztyn)
Odpowiedz
#29
No to Kraków też się zamelduje Wink
Pozdrawiam
Łukasz
[Obrazek: logo_ProjGrup-1.jpg]
Odpowiedz
#30
Bardzo mnie to cieszy. Z Twoimi modelami mamy obecnie 93 zgłoszenia, tak więc 100 na pewno przekroczymy Smile Mam nadzieję że 150 także Smile
Odpowiedz
#31
Ostrołęka też się wybiera.
Coś nowego też przywiozę
Odpowiedz
#32
No to super, ponad 120 modeli już zgłoszonych czekam na więcej
Odpowiedz
#33
Konkurs dobiegł końca. Było trochę mniej modeli ale o ich jakości niech wypowiedzą się inni. Jak dla mnie poziom konkursu bardzo wysoki i sponsorzy dopisali. Jeszcze przed wyjazdem zamieszczę listę nagrodzonych i filmik z konkursu. Część zdjęć jest już na fejsie a reszta już niedługo. Dodawajcie swoje zdjęcia z imprezy i imprez towarzyszących.
Odpowiedz
#34
Olsztyn w domu.
Dziękuję wszystkim za fajnie spędzony czas i naładowane akumulatory.

Szczególnie dziękuję Łukaszowi za przygarnięcie naszego samochodu, gdy my włóczyliśmy się rowerami po drogach i bezdrożach Podlasia.

Do zobaczenia za rok!!!
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#35
Emocje powoli opadły więc na małe podsumowanie. Do konkursu zgłoszono 192 modele modelarzy z całej Polski od Olsztyna do Krakowa Smile oraz z Litwy, Białorusi i Rosji. W sumie przyznano 31 medali za I, II i III miejsca dla młodzików i juniorów oraz 40 wyróżnień dla seniorów. Dodatkowo były 3 nagrody Grand Prix w każdej z grup wiekowych oraz nagrody specjalne ufundowane przez sponsorów oraz organizatorów. W tym miejscu jeszcze raz chciałbym podziękować wszystkim sponsorom, dzięki którym uczestnicy otrzymali pełne torby nagród. Mam cichą nadzieję na ujrzenie przynajmniej części z nich na kolejnych edycjach konkursu (a nie na allegro). Poniżej zamieszczam link do filmu z wystawy mojego autorstwa, mam nadzieję że się podoba. Pełna lista osób nagrodzonych w załączniku. Pewnie za jakiś czas pojawi się na stronie Domu Kultury.
Pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnych konkursach (choć może będzie to trudne to będę się starał Smile Wszystko Ku Chwale Kartonu PDT_Armataz_01_36

https://www.youtube.com/watch?v=c0p_6GvP...e=youtu.be


Załączone pliki
.pdf   Lista osób nagrodzonych.pdf (Rozmiar: 368.18 KB / Pobrań: 421)
Odpowiedz
#36
Dziekuje za bardzo ladnie spedzony czas ze starymi i nowymi przyjaciolami w przyjemnym otoczeniu. Duze podziekowania Lukaszowi od Klaipiedsko- Gargždaiskich modelarzy za ladny konkurs, nagrody i mozlywosc przyjechac do najblizsych sosiadow. A tu kilka moich zdjec z konkursu:
https://www.facebook.com/pranas.sungaila/photos_albums
Wieciaj bedzie tu:
http://www.kvaksiuk.com/forum-lt/viewtop...=28&t=1086
Przepraszam za możliwe pomyłki - nie jestem Polakiem.
Odpowiedz
#37
I ode mnie wielkie podziękowania za gościnę i organizację. Super konkurs, bardzo fajny klimat. Ciesz się, że zapoznałem Was osobiście i mogłem zobaczyć modele na żywo. Robią ogromne wrażenie. Syn zrobił kilka fotek. Niestety niektóre gdzieś przepadły. Trzeba będzie powtórzyć imprezę za rok  Big Grin

[Obrazek: IMAG0281_zpsmizmptdp.jpg]

Po kliknięciu w foto powinna być galeria  Smile

Na stronie Domu Kultury w Czarnej Białostockiej pokazała się informacja o konkursie:

http://dkczarna.com/?p=4748
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  III Festiwal Modeli Kartonowych w Redzie 5-7.04.2024 NutOnlyPapercraft 21 1,771 26-03-2024, 04:54
Ostatni post: NutOnlyPapercraft
  ,,Kartonowa Syrenka"- II Warszawski Konkurs Kartonowy. 24-25 lutego 2024. Andrzej Px48 26 2,819 19-03-2024, 06:10
Ostatni post: zabkoska
  VIII Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Burmistrza Nowego Tomyśla Krzysztof_NT 5 786 18-03-2024, 03:41
Ostatni post: Krzysztof_NT
  Konkurs modeli kartonowych "Gargždai-2024". 22-24.03.2024 Prunce 4 618 16-03-2024, 10:01
Ostatni post: Prunce
  III Konkurs Modeli Statków i Okrętów Naviga w Nowym Tomyślu Krzysztof_NT 0 312 28-01-2024, 07:44
Ostatni post: Krzysztof_NT
  Zawody modeli redukcyjnych kartonowych i plastikowych Poznań 4.11.23 prezes01201 3 1,772 19-11-2023, 01:14
Ostatni post: prezes01201
  „VIII PODKARPACKI KONKURS KARTONOWYCH I PLASTIKOWYCH MODELI REDUKCYJNYCH PRZYSIETNICA Tomasz K 0 721 10-09-2023, 09:01
Ostatni post: Tomasz K
  VIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych. Czarna Białostocka 1-2 lipca 2023 lukasold 1 1,762 14-06-2023, 10:06
Ostatni post: lukasold
Photo 15 Inowrocławski Konkurs Modelarski 27-28 maja 2023 ISMR 6 2,941 20-05-2023, 09:54
Ostatni post: Wydawnictwo WAK
  II Festiwal Modeli Kartonowych w Redzie 31.03-2.04.2023 NutOnlyPapercraft 10 4,382 04-04-2023, 06:32
Ostatni post: ZbiG

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości