Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co z tym Forum
Cytat:Przez awarie zrezygnowałem z forum i więcej relacji tutaj nie założę. Nawet jak chciałem wstawić post ze zdjęciami, to serwer się zawieszał.

Serio? A to ma być dla nas kara czy nagroda? Rolleyes
A tak na serio xoxsc to może już pora wydorośleć?

A wracając do rzeczywistych problemów to uważam Dexter, że przenosiny forum na "stabilniejszą" platformę są bardzo dobrym pomysłem. Pieniądze to nie wszystko, a szkoda Twojej pracy i nerwów (naszych też)... przecież pomożemy Smile
Zakończone: PaK 40 T-20+ZIS-3 Monitor ORP "Wilno" TK-3
W budowie: USS England
Odpowiedz
xoxsc, Twoja wola. Nie zachowuj się tylko tak jak bym tego zakłądał, znaczy że marudzę bo lubię. Ech nawet mi sie dalej nie chcę tego komentować.

Naprawdę nic nie poradzę na fakt tego że coś się spie..... pech chciał że dostaliśmy sporym rykoszetem a ja muszę utrzymać rodzinę i forum robię w czasie wolnym od pracy nawet kosztem klejenia i innych ciekawych rzeczy.
Nie mogę nawet nic przenieść ponieważ niestabilność systemu nie pozwala mi nawet zabrać danych.
Musimy się więc uzbroić się w dużo cierpliwości, a będzie tylko lepiej.
Odpowiedz
(27-09-2017, 10:41)dexter napisał(a): Musimy się więc uzbroić się w dużo cierpliwości, a będzie tylko lepiej.

Modelarze to ludki cierpliwe, poczekamy  Smile
Odpowiedz
Ważne, żeby forum żyło, to kawal polskiego modelarstwa przecież.
[Obrazek: th_1002207_490304224408114_1039897755_n_zps17069a1a.jpg]
Odpowiedz
Cieszę się.
Nawet nie mam jak czasu wrzucić dokumentów do Galerii Sad

Postaram się jakoś to wynagrodzić Smile tym cierpliwym.
Odpowiedz
Takie to teraz wszystko, biednie i niecierpliwe....obrażalskie
No forum się koledze zawiesiło, biedaczysko
No jakoś z tym trzeba będzie żyć :-)
Pzdr
Odpowiedz
Takie małe pytanko proszę w miarę możliwości wpisujcie informacje o niedostępności serwisu.
Z tego co widzę zaczyna działać prawidłowo ale nie chciałbym zapeszać.
Odpowiedz
dexter spoko , poczekamy
się nie obrażę, całkiem rozumiem działalność hobystyczną
Rodzina najpierw :-)
Mnie tu miło, nawet mogę założyć dokker3
pzdr
Odpowiedz
doker Smile przecież ja mogę połączyć konta i naprawić tylko podaj czas kiedy Smile
Ale piszę poważnie, od jakiegoś czasu nie dostaję komunikatów o braku dostępności. Dlatego się pytam i proszę o informację, żebym miał czym straszyć support
Odpowiedz
To ja wprowadzę nadzór nocny nad stabilnością  forum  PDT_Armataz_01_29
Skacze tu i tam i problemów na tą chwilę brak.

Pozdrawiam  PDT_Armataz_01_01
Odpowiedz
Wczoraj około 22 nie można było wejść na stronę...
Odpowiedz
Dzisiaj rano ok 8 też przez parę minut forum nie było dostępne.
[Obrazek: th_1002207_490304224408114_1039897755_n_zps17069a1a.jpg]
Odpowiedz
Panowie. Jeszcze wielka ogromna prośba, od jutra na hostingu który mam do dyspozycji będzie tylko ten hosting. Proszę o przyjrzenie się działaniu
Odpowiedz
Jak na razie śmiga poprawnie (8 am)
Zakończone: PaK 40 T-20+ZIS-3 Monitor ORP "Wilno" TK-3
W budowie: USS England
Odpowiedz
Wyskakują błędy przy umieszczaniu posta typu bad gateway czy błąd 404 ale o dziwo post się upublicznił.
Odpowiedz
Długo się ładuje i wyskakuje "502 Bad Gateway" po odświeżeniu ładuje się sprawnie
Czasami też
"Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, webmaster@papermodelspl.hosting5702203.az.pl and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.
More information about this error may be available in the server error log.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache Server at papermodels.pl Port 80"
Po odświeżeniu również ładuje się poprawnie. Ale to na początku wszystko później już działa poprawnie.
Odpowiedz
Matley, dzięki.

Wspaniały support nawet nie sprawdza tego co si e im wysyła. Dzisiaj sprawdzali domeny, które są wyłączone Smile mam już nowy hosting ale przenoszenie trochę trwa Sad
Odpowiedz
Eeee a co z linkami??
Pozostaną aktywne czy znowu będzie trza aktualizować jak ostatnio?? PDT_Armataz_01_32 Huh
Odpowiedz
(30-09-2017, 07:17)Lukee napisał(a): Eeee a co z linkami??
Pozostaną aktywne czy znowu będzie trza aktualizować jak ostatnio?? PDT_Armataz_01_32 Huh

Nie nie wszystko bez zmian. Nie zmieniam silnika forum. Na razie jeszcze walcze tu gdzie jestem.
Odpowiedz
Piterkowiec 
Na czarnym forum i na innych forach, może nie związane z modelarstwem jakoś nie ma zbyt częstych awarii.
A tak poza tym, to nie jestem obrażony, tylko napisałem co myślę na ten temat.
Lesio73
Nagroda Big Grin
Odpowiedz
xoxsc, może mam pecha albo dywersja jakaś ? A tak poważnie to sobie poszperałem tu i ówdzie i zauważyłem pewną zasadniczą kwestię, że jeśli przeanalizujesz to przez 10 lat działania forum problem z działaniem taki poważniejszy zdarza się co dwa lata czyli masz ponad 700 dni normalnego działania. Wiem że rygorystycznych SLA to bym nie utrzymał ale wydaje mi się, że to niezły efekt.
Nie liczę tutaj zmian związanych z aktualizacją, albo z zmianą silnika ponieważ uważam to za normalny proces, żeby przyjąć 20 tysięcy unikalnych użytkowników, i jest to prawie 900 dziennie i jest to dobrym wynikiem gdzie dość rozpoznawalny bloger nie powstydził by się takiego wyniku.

O ile ostatnia awaria była i właściwie jest błędem operatora to wcześniejsze były spowodowane tym że obciążenie generowane używaniem było za wysokie. No wiesz można powiedzieć że to klęska urodzaju ale jakoś trzeba sobie poradzić.

Tak sobie zobaczyłem gdzie kto ma swoje fora i tak wyszło
konradus - linux.pl
modelwork.pl - az.pl
sklejmy.com - prohost.pl
kartonowki - Superhost.pl

I wszystko jest dobrze jak płacisz za mercedesa a dają Tobie malucha Sad tak jak bywało to do tej pory.

Na razie widzę że się uspokoiło więc na razie zostawiam to w tym stanie. W maju jak się będzie kończyć hosting wtedy zdecyduję co z tym fantem zrobić.
Odpowiedz