Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co z tym Forum
Wodzu!!

To działa, naprawdę działa! Znowu jestem sobą.

Dziękuję
"Kruca bomba mało casu"
----------------------------------------
Odpowiedz
Cieszę się niezmiernie. Po zmianach nie dostawałem wcale informacji z forum i nawet nie miałem świadomości że coś się dzieje.
Przypominam że już działa formularz ze strony i adres admin@papermodels.pl
Odpowiedz
a taki pomysł, co myślicie... osobiście interesują mnie tylko modele samolotów. czy nie da się jakoś pogrupować postów tak, żebym był w stanie przeglądać na przykład tylko relacje samolotów? statki jakoś mnie nie interesują a wszystko jest wrzucone do jednego worka. no chyba, że jest taki filtr to super tylko gdzie?
Odpowiedz
Ogólnie nie ma takiego filtra który pozwalałby na wyszukiwanie. Rozkładanie to po działach generuje dużo więcej problemów, forum ma iść w kierunku konsolidowania działów a nie rozbijania ich na mniejsze elementy.
Na chwilę obecną nie przewiduję żadnych zmian w działaniu. Warto popatrzeć na inne modele nie tylko samolotów.
Odpowiedz
(13-08-2016, 09:22)dexter napisał(a): Ogólnie nie ma takiego filtra który pozwalałby na wyszukiwanie. Rozkładanie to po działach generuje dużo więcej problemów, forum ma iść w kierunku konsolidowania działów a nie rozbijania ich na mniejsze elementy.
Na chwilę obecną nie przewiduję żadnych zmian w działaniu. Warto popatrzeć na inne modele nie tylko samolotów.

Popieram obiema ręcyma Rolleyes
Odpowiedz
Witam,  mógłby mnie ktoś oświecić jak zmienić domyślne ustawienia subskrypcji, tak żebym miał domyślnie "nie subskrybuj watku"?

[Obrazek: Obrazek1_zps19jnk3nx.jpg]
Odpowiedz
Spróbuj tak: Panel użytkownika - Twój profil - Edytuj opcje - Wiadomości i powiadomienia, na dole w ramce wybierz  ,,Nie subskrybuj".
Odpowiedz
dzięki zbin!  PDT_Armataz_01_34
Odpowiedz
Panie i Panowie,
przepraszam was za przerwy w działaniu forum. Obsługa hostingu działa tragicznie.
Dzisiaj zarzucili że wysyłam spam.
Mam otwarte 10 zgłoszeń od dwóch tygodni i nie mam od nich żadnych odpowiedzi
Odpowiedz
Chyba znów coś zablokowali, bo nie można było przeglądać forum. Ach, te dzisiejsze technologie... Najważniejsze, że już działa. Smile
Odpowiedz
Niestety nie mogłem i nie mogę liczyć na dostawcę hostingu.
Forum czasami przestaje działać ze względu na to że konto jest blokowane. Powodem tego jest dziura w oprogramowaniu jednej z aplikacji którą miałem na serwerze.
Mam nadzieję że problem został wreszcie usunięty.
Odpowiedz
Cały czas "wywala" mnie z forum. Czyściłem już "cache" i różne takie i po dwóch, trzech logowaniach Page 404. Próbuję na "klonie" hasła ale tu tez czasami  problemy - pojawia się stronka że konto hostingowe zawieszone.
Coś poradzicie Panowie ?
Pzdr
dokker
Odpowiedz
Są problemy z hostinhiem i oprogramowaniem. Odezwij się na priv to załatwimy jakoś.
Dzisiaj na swoim podstawowym mogłeś się zalogować ?
Odpowiedz
(05-10-2016, 09:59)dexter napisał(a): Są problemy z hostinhiem i oprogramowaniem. Odezwij się na priv to załatwimy jakoś.

Bez szans, wchodzę na "klona" . Czekam sobie spokojnie. Będę Cię łapał na priv
Pzdr
Odpowiedz
(05-10-2016, 10:03)dokker2 napisał(a):
(05-10-2016, 09:59)dexter napisał(a): Są problemy z hostinhiem i oprogramowaniem. Odezwij się na priv to załatwimy jakoś.

Bez szans, wchodzę na "klona" . Czekam sobie spokojnie. Będę Cię łapał na priv
Pzdr

A jaki masz komunikat ?
Odpowiedz
Jakieś dolegliwości nasze form dotykają. Ostatnio ciągle pojawiało się  konto hostingowe zawieszone. Teraz zaś Papermodels działa ale nie mogłem się zalogować, bo wyskakiwało słynne 404 (nie może odnaleźć strony). Tak mi się działo na przeglądarce Firefox i na Chrome. Dopiero na Internet Explorer wypełnienie weryfikacji przeciw botom sprawiło możliwość zalogowania się. Piszę o tym, bo może niektórzy też mają taki problem.
Odpowiedz
Z Kontem hostingowym to wiem i chyba problem usunięty.

Nie wiem dlaczego Problem z błędem 404 występuje. Dajcie mi trochę czasu a problem rozwiąże.
Odpowiedz
Mi występuje problem z kontem hostingowym, gdy kliknę papermodels z dodanych zakładek. Gdy wpiszę adres, lub włączam na telefonie komórkowym to działa bez problemu.
Odpowiedz
(10-10-2016, 09:59)Arturo napisał(a): Mi występuje problem z kontem hostingowym, gdy kliknę papermodels z dodanych zakładek. Gdy wpiszę adres, lub włączam na telefonie komórkowym to działa bez problemu.

ten problem już usunięty więc masz gdzieś w cache jakieś śmiecie.
Odpowiedz
U mnie cały czas po zalogowaniu na stare konto "page 440" , pojawiło się to znowu pomimo że całkiem niedawno czyściłem te całe "cache"
Całkowicie nie przyjmuje mi starych danych.
pzdr
Odpowiedz