Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PZL 23B Karaś - 2 Eskadra Bombowa lekka
#1
Po ponad 9 miesiącach pracy czas na galerię.
[Obrazek: th_DSC_0581_zpsedhqofvm.jpg] [Obrazek: th_DSC_0582_zpsk0noe6ek.jpg] [Obrazek: th_DSC_0584_zpspftww4i7.jpg] [Obrazek: th_DSC_0586_zps3ou3gnti.jpg] [Obrazek: th_DSC_0587_zpsud0nxtvt.jpg] [Obrazek: th_DSC_0588_zpsnj0txirg.jpg] [Obrazek: th_DSC_0589_zpsdj8jzwww.jpg] [Obrazek: th_DSC_0590_zpsrmuy1fb2.jpg] [Obrazek: th_DSC_0591_zpsnib3wqfr.jpg] [Obrazek: th_DSC_0592_zpswcs6cxhj.jpg] [Obrazek: th_DSC_0593_zpsyhzvxdwa.jpg] [Obrazek: th_DSC_0594_zpsxdgl8pms.jpg] [Obrazek: th_DSC_0595_zpsetisxtm6.jpg] [Obrazek: th_DSC_0596_zpsxivuck9t.jpg] [Obrazek: th_DSC_0597_zpsdpgcbcfj.jpg] [Obrazek: th_DSC_0598_zpsgdryfm7q.jpg] [Obrazek: th_DSC_0599_zpsyecfxdxd.jpg] [Obrazek: th_DSC_0600_zpsvqyfi7vp.jpg] [Obrazek: th_DSC_0601_zpsx4hlnprj.jpg] [Obrazek: th_DSC_0602_zpssxboqgjy.jpg] [Obrazek: th_DSC_0603_zpsba4o50wa.jpg] [Obrazek: th_DSC_0604_zpswl5nnpw2.jpg] [Obrazek: th_DSC_0606_zpserspyxyt.jpg] [Obrazek: th_DSC_0607_zpsxinyq3lu.jpg] [Obrazek: th_DSC_0608_zpsuoeevzqg.jpg] [Obrazek: th_DSC_0609_zpskevyekao.jpg] [Obrazek: th_DSC_0610_zpsrcxgsqhh.jpg] [Obrazek: th_DSC_0611_zpsbsj1scda.jpg] [Obrazek: th_DSC_0613_zpsqe62hd5p.jpg] [Obrazek: th_DSC_0614_zpsg9cxwpgf.jpg] [Obrazek: th_DSC_0615_zps0h73egls.jpg] [Obrazek: th_DSC_0616_zpshlaxqrrg.jpg] [Obrazek: th_DSC_0617_zps2vutu7f9.jpg]


Pozdrawiam.
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#2
Piotreq superrr!!
Odpowiedz
#3
Powtórzę się:
Hej Piotruś.
Czekałem na ten koniec aby wyrazić swoje OCHY! i ACHY!, a kiedy on już nadszedł zatkało mnie.
Po prostu pięknie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kiedyś miałem zamiar sobie skleić Karasia, ale teraz już mi się nie chce bo i po co - chyba, żeby wykonać manewr Cevy.
Jeśli już mieć Karasia, to takiego jak Twój. Inne nie mają sensu.
Do zobaczenia w Inowrocławiu - mam parę pytań.
Ogólnie - WIELKIE GRATULACJE.
Pozdrawiam Wszystkich

Winek (WiesławK)

[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
Odpowiedz
#4
Pare błędów po drodze niestety się przytrafiło.
Niestety, nie potrafię zredukować połysku z malowanych części, mimo kupienia lakieru matowego. Po Inowrocławiu ma mi w tym pomóc kolega plastikowiec.
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#5
O k....wa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
#6
Piękna "rybka"! Zazdroszczę i tyle.
Odpowiedz
#7
Piękny model na pięknej podstawce i w dodatku pięknie sfotografowany Smile

Aż miło się ogląda taką Galerię - przez duuuże G

Pozdrawiam
Odpowiedz
#8
Z fotografiami to przesada. Robiłem w pośpiechu i nie kontrolowałem na bieżąco balansu bieli. Szybko przesuwające się chmury sprawiały, że światło ciągle się zmieniało. Widać to w kolorystyce poszczególnych zdjęć.
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#9
Samolot bez antenki???
I to jest bardzo słuszna koncepcja! Przynajmniej nie połamie się w transporcie Wink

Odnośnie modelu to zastanawiam się, którą z koncepcji przyjąć: chwalić się Tobą bo żeśmy ziomale czy usychać z zazdrości, że nawet w naszej wsi będę zawsze co najwyżej tym drugim Big Grin Chyba jednak wzniosę się nad siebie i rzeknę: Gratuluję Piotrze!!!
Odpowiedz
#10
Dołączam się do zasłużonych gratulacji. W Innym Wrocławiu mnie niestety nie będzie ale przypatrzę się mu dokładnie w Olsztynie.
Odpowiedz
#11
Piękny model, piękne zdjęcia, moje szczere gratulacje.
Przy okazji mała refleksja - szkoda, że Fly model  zamilkł. Tyle dobrych modeli wnieśli w rynek z przystępnymi cenami.
Odpowiedz
#12
Gratulacje, piękny finał zmagań z kartonową materią.[Obrazek: oklaski.gif]
Odpowiedz
#13
A ja się cieszę, że jutro zobaczę go na żywo Smile
Moje gratulacje.
Zwodowany:
USS Gambier Bay, USS Heermann, USS San Francisco, USS Oklahoma, USS England, USS Erie, USS Aaron Ward
IJN I-176, IJN I-19, IJN Suzuya, IJN Shimakaze
DKM Hela, U-47
RM Leone Pancaldo
ORP Wicher, ORP Orzeł
Bitwa pod Cuszimą: Tsushima, Kagero
W budowie: IJN Nagato, IJN Taiho, De Ruyter, i wiele innych  Big Grin 
                  Bitwa pod Cuszimą : Aurora, Groznyj
                  Schwimmdock + SMS Undine


[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]  
Odpowiedz
#14
Ładnie sklejony. Prezentuje się okazale.
Pozdrawiam

[Obrazek: usnavy2ui2.png]
Odpowiedz
#15
Koniecznie przywieź go w przyszłym roku do Rypina - medal masz murowany ;-)
Gratuluję, wspaniały model.
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
Odpowiedz
#16
Tjaaa...
W Rypinie Karasie wygrywają.
Ten miał być w tym roku, ale nie zdążyłem. Lepiej jednak kleić dłużej, a staranniej - na miarę moich umiejętności.
Pozdrowaśki.
Na macie:  Lockheed P-38G
W pudełku leżą napoczęte TKS, Buffalo i Mustang - może kiedyś je skończę.
Odpowiedz
#17
Ładne cacko! Jestem pod dużym wrażeniem modelu i podstawki. Gratulacje Smile
Na macie: DARDO, BIEZSZUMNYJ

[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]


Odpowiedz
#18
Niezła rybka, brawo!
Odpowiedz
#19
Śliczny Model Piotrze,
Gratulacje,
czekamy na następną relacje.
pozdro
Odpowiedz
#20
Przepięknie wykonany, gratulacje za wytrwałość. Jest na co popatrzeć.
Pozdrawiam SZAD
"Kruca bomba mało casu"
----------------------------------------
Odpowiedz
#21
Thumbs Up 
Pełen ODLOT!
Odpowiedz
#22
Fantastyczna robota Piotrek, świetny efekt końcowy. Czekam na kolejną relację. Gratuluje pięknego modelu.
"Buduję miniaturowe 'repliki' samolotów, a nie kartonowe modele"

Spitfire mk.Vb     Spitfire mk.Vc     Spitfire mk.XVIe     PZL P.11c     JU-88D-1     B-239     P-40E     Jak-1b     P-47D-11     Spitfire LF.IX     Spitfire mk.Ia


Piotr Rowiński
Odpowiedz
#23
(21-04-2016, 07:38)Piotreq napisał(a): Po ponad 9 miesiącach ...

... natury nie oszukasz  PDT_Armataz_01_18

Przepiękny model, trawa i relacja.   PDT_Armataz_01_37
Odpowiedz
#24
Co tu dużo się rozpisywać...

Pozazdrościć kunsztu modelarskiego. Moje gratulacje Smile
Odpowiedz
#25
Ależ cudny Karaś
Model perfekcyjny!!! PDT_Armataz_01_37 PDT_Armataz_01_37 PDT_Armataz_01_37
Pozdrawiam Serdecznie
Darek "Wrajcik"
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [G] PZL P-23B Karaś, 1:33, Fly Model Winek 14 4,043 04-04-2022, 10:07
Ostatni post: Winek
  [Galeria] PZL 23B Karaś 1:33 Fly Model nr27. MARIUSZ_G 23 11,724 03-11-2010, 01:11
Ostatni post: oldboy
  [Galeria] Radziecka ciężarówka lekka AMO F-15 Modelik 23/10 Jurgen 0 2,660 20-06-2010, 01:50
Ostatni post: Jurgen

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości