Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Modele wycinane laserowo....gdzie kupić?
#1
Witam,

Czy może ktorys z kolegów orientuje się, gdzie można nabyć drogą internetową modele wycinane laserowo firmy Shipyard?  
Na gpm znalazłem tylko kilka niedużych jednostek, natomiast w katalogu Shipyard jest kilka innych jednostek, między innymi HMS Mercury, ktorym to jestem zainteresowany. 

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
Może tutaj:
http://model-shipyard.com/pl/18-zestawy-...e-laserowo
Na macie: DARDO, BIEZSZUMNYJ

[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]


Odpowiedz
#3
Kolego Hastur,
Wszystko fajnie, tylko na stronie Shipyard nie ma nawet podanej ceny, a tym bardziej nie ma opcji zakupu.
Dlatego też zadałem pytanie, czy może któryś z kolegów orientuje się na jakim serwisie można je znaleźć....

Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
#4
A podpytaj może tutaj, oznaczony jest jako dostępny:
http://www.mojehobby.pl/products/HMS-Mercury-1779.html

Szybkie zerknięcie na cenę trochę mnie zmroziłoSmile
Odpowiedz
#5
Tak przy okazji, to chyba coś nie dobrego ze Shipyardem się dzieje.  Nie słychać o nowościach zaś przebudowana ich strona to całkowita klapa. W starym układzie lepiej było oglądać zdjęcia, były podane ceny, można było się dowiedzieć jakie i ile potrzeba bloczków czy jufersów do żaglowca ... . Obecnie ich strona - ja nic z niej nie wiem.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  PANZER HOBBY ART-pancerne modele i akcesoria w skali 1-25 PanzerHobbyArt 21 23,854 12-03-2016, 03:08
Ostatni post: PanzerHobbyArt
  Sklep internetowy modele w wersji ektronicznej marlonzg 5 7,433 28-05-2015, 09:26
Ostatni post: shoki

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości