Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[R] Remiza Strażacka 1:43
#26
Świdnica tuż, tuż. Śpiesz się powoli.  Wink
A "Gwiazda" nabiera mocy.  PDT_Armataz_01_34
Odpowiedz
#27
Cześć.

Gregory - dziękuję Cool  

Aktualizacja raz w miesiącu ;/ Smile ale co tam. Ile możliwości tyle postępu prac.....
No dobra. Siedzenia poskładane, dach zrobiony... tyle dobrego Sad 
Spasowanie dachu z resztą przedziału osobowego zostawia wiele do życzenia, ale to tylko przeze mnie. 
Próbowałem zrobić ruchome wyłazy dachowe, ale nie skończyło sie to dobrze. Jeden zrobiłem otworzony,co by chłopacy mieli trochę świeżego powietrza, a drugi bestialsko zaspawałem :/ Wizualnie nie wygląda źle, ale można by pisać przynajmniej nowelkę ile baboli tu popełniłem Big Grin 

Poza tym zrobiłem do remizy dwie łopaty..... jeszcze nie wiem po co, ale gdzieś na pewno znajdą swoje miejsce. 
Pisu, pisu.... czas coś pokazać. 

[Obrazek: DSC_0009.jpg]

[Obrazek: DSC_0012.jpg]

[Obrazek: DSC_0055.jpg]

[Obrazek: DSC_0059.jpg]

[Obrazek: DSC_0038.jpg]

[Obrazek: DSC_0039.jpg]

Póki co tyle. Regularnie oglądającym dziękuję za odwiedziny. Nowych chętnie zapraszam do oglądania i swoich opinii Smile 
Jako, że Star na półmetku, Trzeba ogarnąć remizę. 

Do następnego.
Odpowiedz
#28
Witam w nowym tygodniu.

Star 244 skończony, naszło mnie na wizję dioramy remizy.
Powołując się na początek relacji gdzie zapowiedziałem, że ów ta będzie bazowała na jednostce OSP w moim rodzinnym mieście, przy chwili sprzyjającego czasu w pracy "trochę" podziubałem...

efekty poniżej:

[Obrazek: DSC_0202.jpg]

[Obrazek: DSC_0203.jpg]

[Obrazek: DSC_0207.jpg]

[Obrazek: DSC_0210.jpg]

[Obrazek: DSC_0217.jpg]

[Obrazek: DSC_0225.jpg]

Tyle na dzisiaj z wenty twórczej, lecimy dalej póki "jest wena" Big Grin
Odpowiedz
#29
Nieźle! Jest coraz większa Big Grin
Moje modelarskie poczynania: http://facebook.com/warsztatmodelarski 
Odpowiedz
#30
Fajniutka ta remiza,
natomiast czy nie lepiej wyglądały by te łopaty z drewnianymi drzewcami
pozdrawiam
Piterkowiec

"Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku "

Aktualnie w montowni: 
Ukończone:
Piper L4H [Kartonowa Kolekcja], Fokker D. VII [Kartonowa Kolekcja], Mig-15 Fagot [Hobby Model], Li-2 [Mały Modelarz], Ił-14 [opracowanie Kangaroo], Hindenburg LZ-129 [Sklej Model], Fokker Dr 1 [Modelik], TS/S Stefan Batory [Mały Modelarz], Ił 62 [Mały Modelarz 1979], USS Dallas [Modelik], United States [JSC], King George V [ JSC], Queen Mary [JSC],ORP Jaskółka [MM/2000]
Odpowiedz
#31
(23-03-2017, 07:59)Piterkowiec napisał(a): Fajniutka ta remiza,
natomiast czy nie lepiej wyglądały by te łopaty z drewnianymi drzewcami

Strażak z drewnianą łopatą ?!?!
Toć to mu się w ogniu by spaliła!
Big Grin Wink
Odpowiedz
#32
Panowie spokojnie :-D
Prace trwają i na pewno trzonki nie zostaną takie metalowe. :-)
Odpowiedz
#33
Cześć.

Szybka aktualizacja ostatnich dokonań. 

[Obrazek: DSC_0246.jpg]

[Obrazek: DSC_0245.jpg]

[Obrazek: DSC_0247.jpg]

Miłego weekendu Smile
Odpowiedz
#34
Cześć.

Dawno mnie nie było. 
Po Świdnicy, zmieniłem trochę temat. Miało być łatwo, przyjemnie o odpoczynkowo, ale się nie udało. Jak zawsze coś trzeba pozmieniać i spróbować ulepszyć "po swojemu"

Dzisiaj, spróbowałem trochę zazielenić jedno drzewko. Zieleń miała być "nabierająca kolorów" skoro wiosna przypałętała się tak późno, ale na zdjęciach wygląda jakby te kolory właściwie traciło. Jak znajdę ciemniejszy materiał spróbuję drugie zrobić "bardziej" zielone. 

Póki co wstępna przymiarka:

[Obrazek: DSC_0006_2.jpg]

[Obrazek: DSC_0005_2.jpg]

[Obrazek: DSC_0007_2.jpg]

[Obrazek: DSC_0004_2.jpg]


Pień pomalowany rozcieńczonym Revellem kilkukrotnie. 
W realu wygląda lepiej jak na zdjęciach. 
Poza tym jak na chałupnictwo to mi tam się podoba Smile
Odpowiedz
#35
A nie prościej będzie, pomalować drzewa, zamiast szukać materiału w odpowiednim odcieniu? Smile
Moje modelarskie poczynania: http://facebook.com/warsztatmodelarski 
Odpowiedz
#36
Malacz jako żyw!
[Obrazek: th_1002207_490304224408114_1039897755_n_zps17069a1a.jpg] [Obrazek: logo-ismr-gray.png]
Odpowiedz
#37
Widziałem jakiś czas temu w Świdnicy, niezła rzecz i wygląda coraz ciekawiej i ładniej.

Powodzenia
[Obrazek: sww2A_zpsc7931f0f-1.jpg]

,,...Nic nie wiesz Jonie Snow..." 
Odpowiedz
#38
Cześć.

camilllo - dzięki Smile  Jestem zadowolony z aktualnego przebiegu prac na malczanem, chociaż daje w kość. Póki co skoro  postanowiłem już zrobić otwierane klapy, walczę z ich spasowaniem do reszty karoserii. Poza tym skoro będą już dodatkowe przestrzenie, muszę je czymś wypełnić a to będę już musiał zrobić sam od podstaw Cool najbardziej boję się wypełnienia tylnej przestrzeni  Big Grin jeśli wiadomo o co chodzi Smile 

Arkadiuszu - cieszę się, że się podoba Smile  mimo wszystko twierdzę, że temat niecodzienny i tym bardziej ciekawy. Dziękuję za pozytywną opinię tym bardziej, że widziałeś ją na żywo. 

Wracając do tematu w tym samym momencie co ges napisał o malowaniu, ja stałem już w kolejce z farbkami w ręku. I tym oto sposobem pomimo nieciekawej aury na zewnątrz drzewko się zdeczka zazieleniło. Ja jestem bardzo zadowolony. Teraz czas na drugie. 

[Obrazek: DSC_0027_2.jpg]

[Obrazek: DSC_0030_2.jpg]''

[Obrazek: DSC_0032_2.jpg]

Gorączka Świąteczno-majówkowa się skończyła, w pracy trochę luźniej to i postępy prac może trochę przyspieszą. 

Do następnego.
Odpowiedz
#39
Prorok, czy jak? To może powinienem totka wysłać dzisaj? Wink

Zdecydowanie lepiej. Pokusiłbym się jeszcze o ciemniejsze (tym samym zielonym, tylko przyciemnonym) plamy na gąbkach. Takie robione od niechcenia. To tu, to tam. Najlepiej nanoszone gąbką.
A pnie będziesz czymś oklejał/malował?
Moje modelarskie poczynania: http://facebook.com/warsztatmodelarski 
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  JELCZ cysterna strażacka - Answer 1:25 SZAD 18 10,123 04-11-2015, 03:41
Ostatni post: ges

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości