Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: Propozycje modyfikacji działu giełda
#26
Kolega od razu powinien się przedstawić nickiem z konradusa "Renata". Widziałem cię w Przeciszowie, była okazja zagadnąć. Dobrze widziałem koszulkę Wrocławskiej Anarchii Kartonowej na tobie?.
Odpowiedz
#27
Koleżanki i koledzy,

Serdecznie dziękuję za wszystkie oferty pomocy i odzew na mój bzdurny wpis. Naprawdę nie mam żadnych żalów i blokada wpisów w dziale giełda nie jest problemem. Zadałem pytanie z ciekawości, dodałem głupi żart, z tego głupiego żartu wynikł inny żart, ktoś to wziął zbyt serio, ktoś inny okazał konsternację i zrobił się z tego poważny wątek. Macie koledzy wiele racji w tym że powinienem więcej się udzielać, spróbuję się poprawić.

Mirek, pamięć Cię nie myli.

Partyzant, tak widzieliśmy się, tyle że Renata to GEKOn. Podobieństwo koszulek jest celowe, na wypadek wtopy zawsze można obwiniać WAKmanów Smile
Odpowiedz
#28
No widzisz Wink ale udzielać z modelarskim sensem Wink
Odpowiedz
#29
Chciałem ogłosić wszem i wobec że dzięki uprzejmości kolegi Dextera mój nick na tutejszym forum został zmieniony z "popala" na ten jedyny słuszny, GEKOnowski.  Dziękuję serdecznie i mam nadzieję że będę miał okazję się odwdzięczyć  Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości