Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Messerschmitt z gazetki
#1
Ah te ludzie wariują. Przypomina mi się akcja z zaklejaniem swastyk na bodaj Foke Wulfie Tongue

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/309706...cy-polakow
Chcesz pogadać o modelach RC?
YouTube: www.youtube.com/rcbonk

Facebook: http://www.facebook.com/rcbonk.fanpage
Instagram: http://www.instagram.com/rc_bonk/
Odpowiedz
#2
,,Dobra zmiana" wkracza i na naszą łączkę,niestety.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#3
O Matko...
Wiele kretynizmów już czytałem i słuchałem z ust naszych "polityków" "dziennikarzy" i innej maści politykierów ale takiego dziwactwa to jeszcze nie widziałem.
Po prostu ręce opadają...
Odpowiedz
#4
Opadają nie tylko ręce, ale i mózg się lasuje od tego co tam wypisują. Jakby nie było ważniejszych spraw. Powiem tylko jedno: zostawcie modelarzy w spokoju.
Odpowiedz
#5
Przecież widać że to celowe działanie nakierowane na reklamę produktu. Nic tak nie zwiększa sprzedaży jak tego typu kontrowersje. Wiele osób usłyszy, spora część kupi.
Dlatego u góry są screenshoty z adresem strony internetowej do modelu.
Na macie: DARDO, BIEZSZUMNYJ

[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]


Odpowiedz
#6
(28-09-2016, 11:13)Hastur napisał(a): Przecież widać że to celowe działanie nakierowane na reklamę produktu. Nic tak nie zwiększa sprzedaży jak tego typu kontrowersje. Wiele osób usłyszy, spora część kupi.
Dlatego u góry są screenshoty z adresem strony internetowej do modelu.

Powiem, że na początku też tak pomyślałem, ale w świetle tego co się słyszy w TV czy radiu to już nic nie jest pewne...
Odpowiedz
#7
Jeszcze ze 2, 3 razy będzie taka forma reklamy. Narodowa telewizja zrobi o tym reportaż. A za jakiś czas na forum przeczytam, że na wystawie modelarskiej doszło do incydentu. Jakaś grupa narodowców  zaczęła niszczyć modele noszące znaki III Rzeszy i skandowała hasło: Łosie dla Polaków 

I taki scenariusz też jest prawdopodobny. Wink

Za tydzień nikt już o Messerschmitt`cie z gazetki nie będzie pamiętał a my i tak będziemy kleić swoje modele.
Odpowiedz
#8
Powiem tak: mam nadzieję,że to porąbana forma reklamy. Ale jeśli "patriotyczny", rwący nurt w życiu naszego kraju będzie nadal sterował w kierunku paranoi,to niestety możemy przenieść się wstecz w czasie do dni,kiedy dopuszczano do wydawania modeli "jedynie słusznej opcji".
Pozdrawiam wszystkich!
Odpowiedz
#9
Dopiero dzisiaj na to wpadłem. Ja się tam nie dziwie, ten portal akurat nie jest zbyt myślący Smile
Odpowiedz
#10
Myślałem kiedyś podobnie. Czas zmienił moje poglądy: model jest model...
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#11
(28-09-2016, 10:35)ZbiG napisał(a): Myślałem kiedyś podobnie. Czas zmienił moje poglądy: model jest model...

Cóż poradzisz ?
Odpowiedz
#12
Niestety Reduta Dobrego Imienia Pana Macieja Świrskiego nie jest żartem i nie jest to reklama - w większości robią dobrą robotę (to Ci od walki z "polskimi obozami zagłady"). Mam nadzieję, że to "wypadek przy pracy" a nie nowa taktyka "take no prisoners"...
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Messerschmitt BF-109 E-4 - Kartonowy Arsenał 2/2007 Bartek268 16 6,609 18-12-2012, 12:12
Ostatni post: dexter

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości