Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Czarnej Białostockiej 8-9 VII 2017
Jak już zapewne część z Was wie trzecia edycja konkursu w Czarnej na pewno się odbędzie. Z racji moich prywatnych spraw termin znowu sierpniowy tuż przed Świętem Wojska Polskiego. Regulamin i miejsce noclegowe prawdopodobnie bez większych zmian. Więc jak coś to rezerwujcie już termin i można powoli zaczynać negocjacje z drugimi połówkami aby pozwoliły przyjechać Smile. Więcej szczegółów zapewne gdzieś w czerwcu.
Pozdrawiam
Łukasz
Odpowiedz
Cześć wszystkim. Niestety albo stety termin konkursu uległ zmianie. W moim wypadku chyba na lepsze bo konkurs tylko zyska. Odbędzie się w drugi weekend lipca w czasie obchodów Dni Miasta. Budżet się tym samym zwiększył i już mogę potwierdzić, że przynajmniej drugiego dnia konkursu będzie można podotykać i pojeździć pojazdami TKS i Universal Carrier z kolekcji BR-TZiP (http://www.brtzip.pl). Na razie tylko jeden dzień ale mam nadzieję, że uda się mieć te pojazdy przez dwa dni. W związku z imprezą Dni Miasta wystawa będzie w Hali Sportowej przy stadionie w centrum miasta a nie jak dotychczas w Domu Kultury. Mam nadzieję, że za mocno szyków nie popsułem a tych niezdecydowanych do przyjazdu jeszcze bardziej zachęciłem.

Pozdrawiam
Łukasz
Odpowiedz
Łukaszu i tak przyjedziemy
Odpowiedz
Na sierpniowy termin pojawiłbym się prawie na pewno. W lipcu będzie ciężko, ale spróbuję.
Na warsztacie: HMS Dreadnought, HMS Boxer

Ukończone: ORP Dragon, HMS Onslow, ORP Piorun, HMS Matabele, HMT Coldstreamer, ORP Jaskółka, Chi-he, JAS 39 Gripen, ORP Błyskawica
Odpowiedz
Witam wszystkich. Termin konkursu coraz bliżej więc pora zaznajomić Was z regulaminem.

Są dwie główne zmiany w stosunku do poprzednich, które tutaj wytłuszczę:

Po pierwsze primo konkurs odbywa się na hali sportowej przy stadionie - gdzie będzie też scena w związku z dniami miasta. A hala jak to hala ma dużo miejsca do prezentacji modeli.

po drugie secundo dodalismy nową kategorię KOLEKCJE. Kategoria bez podziału na klasy wiekowe. Jako kolekcja mogą być zaprezentowane 3-5 modeli wykonanych w tej samej skali- które są ze sobą połączone w sposób historyczny - np. wersje rozwojowe danej jednostki, kampanie, konkretne walki, uzbrojenie konkretnego pułku itp., itd. Jak będzie odpowiednio dużo zgłoszeń być może uda się to jeszcze podzielić w jakieś mniejsze podkategorie (samoloty, broń pancerna, okręty). W zgłoszeniu wystarczy zgłosić nazwę kolekcji, aczkolwiek uprasza się aby we własnym zakresie zrobić małe etykietki pod każdy model tak aby zwiedzający wystawę wiedzieli co zacz :Smile jako część kolekcji mogą wchodzić modele nagrodzone w poprzednich edycjach konkursu jako pojedyncze. Mam cichą nadzieję że zachęci Was ta kategoria zarówno do przyjazdu jak i pochwalenia się waszym dorobkiem a mnie jako organizatora spowoduje zwiększenie liczby modeli na stołach Smile

Szczegółowy regulamin w załączniku.

PS. kontakt ze mną jak na razie tylko mailowy lub fejsbuczek. telefon się uaktywni dopiero jak wrócę na odpowiedni kontynent gdzieś 17 czerwca.
PS.2 I proszę mi nie mówić że nie przyjedziecie bo macie za daleko - ja mam najdalej i będę PDT_Armataz_01_12 PDT_Armataz_01_12 PDT_Armataz_01_12

Załączone pliki
.pdf   regulamin III Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych.pdf (Rozmiar: 347.24 KB / Pobrań: 6)
Odpowiedz