Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bezsenność kartonowa
[Obrazek: IMG_2261_JPG_300x300_q85.jpg][Obrazek: IMG_2264_JPG_300x300_q85.jpg][Obrazek: IMG_2268_JPG_300x300_q85.jpg]
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
A co to za bezsenność jak Ty zdjęcia wrzucasz o godzinie 11 w dzień???
Dzbanek też w 1:24?
Zakończone: PaK 40 T-20+ZIS-3 Monitor ORP "Wilno" TK-3
W budowie: USS England
Odpowiedz
Już z wyjaśnieniem śpieszę otóż. 
To, co widać na zdjęciach, to rzeczywiście owocem bezsenności jest. I - jak to w nocy: różne głupie pomysły do głowy przychodzą! Mnie, na przykład, karton od czasu do czasu kusi. A, że najbliżej "renców" ta właśnie wycinanka leżała, więc ją - ciach!
Tak, to "dzbanek", 1:24 z JSC. 
Zdjęcia wstawiane zaś są wówczas, gdy wnuczka z prawnuczką wizytę u nas składa, ja ich, znaczy tych zdjęć, wstawiać, na szczęście, nie umiem. To w kwestii nietypowej pory. I we w kwestii tej, iż relancji żadnej z tegoż powodu nie zakładam: - ot, jak to w nocy - raz taki model, raz inny... - na przykład ostatnio - "Olimpię" sobie ulepiłem, jeszcze przed tym - "messerka"... - i tak dalej... Trudno przewidzieć, co następna noc bezsenna przyniesie.
Pozdrowień moc dla Olsztyna przesyłam!
Odpowiedz
[Obrazek: IMG_2276_JPG_300x300_q85.jpg][Obrazek: IMG_2277_JPG_300x300_q85.jpg][Obrazek: IMG_2278_JPG_300x300_q85.jpg][Obrazek: IMG_2279_JPG_300x300_q85.jpg]
Odpowiedz
Fajnie... PDT_Armataz_01_34

Proponuję przenieść tę nie-relację do działu "Relacje"... Big Grin - mimo deklaracji z drugiego postu Autora odnoszę wrażenie, że doczekamy się galerii końcowej.
Trochę bałagan się zrobi jak każdy będzie wrzucał gdzie popadnie. Rolleyes Myślę, że moją następną galerię wrzucę  np do "Zlotu Forumowiczów"... Może być ciekawie nie?

Choć tu czy tam to działaj ZbiGu dalej bo fajny samolocik będzie.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Relancji być nie może. Nie wiem, co mi pod "rence" przy następnej bezsenności wpadnie... - poza tem - obrazki. Nie jestem w stanie ich wstawiać otóż; nie posiadłem tej sztuki albowiem. Te, które widać, wstawiane są na zasadzie "od przypadku do przypadku" - tylko wówczas, gdy wizytują nas: wnuczka z prawnuczką.
Nie mam poza tym parcia na kończenie i posiadanie modeli; robię sobie to, na co akurat mam ochotę. Taki galimatias, całkowicie odpowiadający działowi, w którym aktualnie figuruje. Z galeriami w pełnym tego słowa znaczeniu - również koniec. Na "czarnym" jest ich pięćdziesiąt - i - wystarczy. Nie widzę przyczyny, dla której miałbym wstawiać dziesiątki jednakowych zdjęć tego samego obiektu: trzy, cztery zdjęcia - i - widać już wszystko! Sztuka się liczy. Należy wspomnieć przy okazji, iż modele moje nie spełniają  kryteriów modeli pięknie wykonanych; mogą służyć jedynie za przykłady, jak nie należy ich, tych modeli, budować. Wykonawstwo moje raczej do sposobów pana Adama Słodowego przystaje, więc nie będziemy psuć młodego pokolenia modelarzy, a modelarze starszego pokolenia wiedzą, jak się według starych metod buduje.
Reasumując: niechaj te moje nocne zamachy na karton w tem dziale już sobie zostaną. To dobre miejsce. I - do niczego nie zobowiązuje. Ot, takie sobie "na temat". I mam nadzieję, iż kultury tutaj zbytnio nie łamię.
Pozdrawiam -
                              - ZbiG -
Odpowiedz