Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIII Festiwal Modelarski Jaworzno 02-03 września 2017
#26
Witam.

Bardzo serdecznie dziękujemy FIRMIE ARDPOL za przekazanie nagród, przypominam również że Firma ARDPOL będzie miała stoisko handlowe na festiwalu.

[Obrazek: DSCF9917_JPG_300x300_q85.jpg]


Zapraszamy do rejestracji elektronicznej i informujemy że będzie ona aktywna do 01 września ( piątek ) do godz. 17.00


Pozdrawiam.


Paweł O.
[Obrazek: festiwal-cover.jpg]
Odpowiedz
#27
Witam.

Dzisiaj będziemy trochę zacieśniać bo czasu już coraz mniej a paczki przychodzą, nasza Pani listonosz powiedziała że Ona tam na Północną przyjdzie i musi to na własne oczy zobaczyć. Nadawcą kolejnej przesyłki jest firma MASTER PANA PIOTRA CZERKASOWA producent doskonałych dodatków do modeli lotniczych, morskich, lądowych. Wspierają nas już długo w tym roku takie nagrody trafią w wasze ręce.

[Obrazek: DSCF9928_JPG_300x300_q85.jpg]

A w drugiej przesyłce znalazły się modele kartonowe z WYDAWNICTWA MODEL-KOM Pan Karol Ciesielski też nas już wiele lat wspomaga

[Obrazek: DSCF9924_JPG_300x300_q85.jpg]

I na deser Nagroda Specjalna ufundowana przez jedną z bardziej zakręconych ( POZYTYWNIE ) grup modelarskich jakie mam przyjemność znać chodzi o PIWKO czyli Podkarpacką Inicjatywę Wielbicieli Kartonowych Obiektów.

Nagrodą tą będzie:

 Dyplom od Podkarpackiej Inicjatywy Wielbicieli Kartonowych Obiektów, dla młodzika/juniora - za najciekawszy model.

Dziękujemy bardzo.

Pozdrawiam.

Paweł O.
[Obrazek: festiwal-cover.jpg]
Odpowiedz
#28
Witam.

Katowicki oddział Instytutu Pamięci Narodowej
po raz pierwszy wsparł nasz konkurs nagrodami dla dużych i małych.


[Obrazek: DSCF9931_JPG_300x300_q85.jpg]


Przyszły też nagrody od firmy ABER której co prawda przedstawiciele do nas w tym roku nie dotrą by samodzielnie wybrać modele. Obiecujemy godnie ich zastąpić.


[Obrazek: DSCF9938_JPG_300x300_q85.jpg]

Wydawnictwa STRATUS chyba żadnemu modelarzowi nie trzeba specjalnie przedstawiać, te książki już niedługo trafią do modelarzy małych i dużych.


[Obrazek: DSCF9941_JPG_300x300_q85.jpg]


I jeszcze jedna nagroda specjalna Firma TAURUS MODELS ufundowała nagrodę:

Za najciekawszy model broni pancernej

Może niektórych z Was to zadziwi ale jak wiecie TAURUS MODELS produkuje już dodatki do broni pancernej


[Obrazek: 26964928_jpg_300x300_q85.jpg]



Wszystkim  bardzo serdecznie dziękujemy.



Jeszcze tytułem przypomnienie rejestracja elektroniczna tylko do piątku 1 września do godziny 17.00


Pozdrawiam.


Paweł O.
[Obrazek: festiwal-cover.jpg]
Odpowiedz
#29
Witam.

Ostatnią przesyłką jaką przyniosła Pani listonosz są nagrody ufundowane przez Wydawnictwo WAK z Wrocławia.


[Obrazek: DSCF9936_JPG_300x300_q85.jpg]


Dziękujemy bardzo.


PRZYPOMINAM ŻE REJESTRACJA ELEKTRONICZNA JESZCZE TYLKO DO GODZINY 17.00


Pozdrawiam.

Paweł O.
[Obrazek: festiwal-cover.jpg]
Odpowiedz
#30
Witam.

Wszystko przygotowane, tym którzy się do nas wybierają szerokości i do zobaczenia jutro.

[Obrazek: DSCF9947_JPG_300x300_q85.jpg]

[Obrazek: DSCF9955_JPG_300x300_q85.jpg]

Pozdrawiam.


Paweł O.
[Obrazek: festiwal-cover.jpg]
Odpowiedz
#31
Jeśli można to mam kilka fotek:
[Obrazek: pdZYwB0.jpg]
[Obrazek: rSl36xP.jpg]
[Obrazek: sZZ7S6B.jpg]
[Obrazek: GJdPZgD.jpg]
[Obrazek: bNC9PtC.jpg]
[Obrazek: 3vTOl5v.jpg]
[Obrazek: I0CPYj4.jpg]
[Obrazek: ENMIY8N.jpg]
[Obrazek: RqAPnt6.jpg]
[Obrazek: k9AMtiC.jpg]
Odpowiedz
#32
Witam.

Tak więc Ósmą edycje Jaworznickiego festiwalu mamy już za sobą, raz jeszcze dziękuję wszystkim za przybycie i prezentacje pięknych prac. Poniżej link do naszej strony gdzie znajdziecie tegoroczne wyniki poszczególnych klas i nagród.

http://festiwal.sielata.com.pl/index.php

Jak ochłonę jutro napiszę więcej.


Pozdrawiam.

Paweł O.


Dziękuje bardzo za zamieszczenie zdjęć i proszę o jeszcze.
[Obrazek: festiwal-cover.jpg]
Odpowiedz
#33
Żałuje że nie skończyłem mosquito na czas.
Udało mi się dowiedzieć o wznowieniu Avengera z GPM, kupiłem uboota i corsaira.
Bardzo fajny klimat.
Odpowiedz
#34
Witam.

Cieszymy się że impreza się podobała, zapraszamy w przyszłym roku oczywiście z modelami.

Pozdrawiam.


Paweł O.
[Obrazek: festiwal-cover.jpg]
Odpowiedz
#35
Witam.

Przepraszam za delikatną obsówę ale rozpoczęcie roku szkolnego Frania okazało się trochę bardziej wciągające niż to planowałem, zatem nie przeciągając. 
Raz jeszcze w imieniu organizatorów i własnym chciałem bardzo podziękować wszystkim modelarzom i sympatykom tego pięknego hobby że stawili się po raz kolejny w Jaworznie i pokazali mnóstwo PRZECIEKAWYCH modeli. 
Dziękuję również sponsorom i ludziom bez których ta impreza mogła mieć swój kształt i dzięki temu Wam się podobała, teraz pozwolę sobie ich wszystkich wymienić.

PREZYDENT MIASTA JAWORZNA PAN PAWEŁ SILBERT
ŚWIATOWE STOWARZYSZENIE LOTNIKÓW POLSKICH
MUZEUM MIASTA JAWORZNA
ZESPÓŁ SZKÓL PONADGIMNAZJALNYCH NR 3 IM. JANA PAWŁA II

Sponsorowi generalnemu firmie MIRAGE HOBBY

Sponsorom

INSTYTUTOWI PAMIĘCI NARODOWEJ oddziałowi Katowice
TAURUS MODELS
ANSWER
HOBBY ZONE 
TORO MODELS
GPM MODELE KARTONOWE
KARTONOWA KOLEKCJA
WYDAWNICTWO MODEL-KOM
HINOMARU HOBBY KITS
IBG MODELS
WEKTOR
LUKGRAPH
HATAKA HOBBY
WYDAWNICTWO ŚWIAT Z KARTONU
WYDAWNICTWO ANDRZEJ HALIŃSKI
YAHU MODELS
ARMA HOBBY
ARDPOL
MASTER
MODEL MAKER
WYDAWNICTWO WAK

Dziękujemy również

FUNDACJI ENERGETYKA NA RZECZ POLSKI POŁUDNIOWEJ
HURTOWNI MARKUS
SKLEPOWI MOJE HOBBY
WSPÓLNOCIE BETLEJEM

Ja osobiście chciałem podziękować bardzo
JÓZKOWI DUBIELOWI za zdrowy rozsądek
PAWŁOWI MĘTELSKIEMU za opanowanie demonów internetu
PAWŁOWI KOZŁOWSKIEMU za pomoc przez duże P
GRUPIE KRAKOWSKIEJ JARKA G wy już wiecie za co
PANU WIESŁAWOWI LEDZIE za mecenat nad warsztatami
WŁODKOWI GUJI za logistykę

I na koniec dziękuję WSZYSTKIM CIOCIOM I WUJKOM dzięki którym ja mogłem spokojnie ogarnąć sprawy organizacyjne.

Zapraszam za tym na IX Festiwal Modelarski Jaworzno 2018


Pozdrawiam.

Paweł O.
[Obrazek: festiwal-cover.jpg]
Odpowiedz
#36
Witam.

Niestety w pewnym wieku człowieka dopada amnezja, skleroza, zapaść ( niepotrzebne skreślić). Takoż stało się i ze mną dziękując wczoraj za pomoc przy organizacji festiwalu niestety pominąłem ludzi bez których było by ciężko poskładać festiwale klocki w całość. Dlatego teraz spieszę ów błąd naprawić.
Dziękuję bardzo

PANU PUŁKOWNIKOWI JÓZEFOWI SKULICHOWI - za zaplecze stowarzyszenia.

ŁUKASZOWI POPARDOWSKIEMU - za to że zawsze jest w pełnej gotowości.

BARTOSZOWI KONWERSKIEMU - za pomoc przy wielkich gabarytach i ilościach.

MARKOWI GÓRSKIEMU -  za bycie na posterunku.

GIENIOWI KARLAKOWI -  za to że na miarę sił był z nami do zamknięcia konkursu.

Mam nadzieję że koledzy mi darują tę wtopę i na przyszły rok będę mógł liczyć na ich wsparcie.


Pozdrawiam

Paweł O.
[Obrazek: festiwal-cover.jpg]
Odpowiedz
#37
Wrzucie Panowie jakieś fotki z wystawy. Człowiek chciałby zobaczyć nowe trendy w modelarstwie :-)
Pzdr
Odpowiedz
#38
... Lepiej późno niż wcale ...

Paweł O. - impreza przednia, miła atmosfera, dużo wspaniałych modeli, ale przede wszystkim wielkie podziękowania dla Ciebie i pozostałych Organizatorów  PDT_Armataz_01_01
                 Jak tylko będę mógł, widzimy się na pewno w przyszłym roku  PDT_Armataz_01_29

Dokker2 - zdjęcia zdjęciami, a na dobry początek filmik  PDT_Armataz_01_29
https://www.youtube.com/watch?v=ZhXm3yu_kas
https://www.youtube.com/watch?v=RXGZseHzFD4
Odpowiedz
#39
Witam.

Tomku  dziękuję Ci za super filmik, czy będę go mógł podlinkować na inne fora modelarskie? Co do przyszłego roku to mam nadzieję że będziesz mógł :-)

Dzięki uprzejmości kolegi Adriana przedstawiam fotografie tegorocznej edycji


 https://photos.app.goo.gl/MSmSI537wIe4Euit1


Pozdrawiam.


Paweł O.
[Obrazek: festiwal-cover.jpg]
Odpowiedz
#40
(07-09-2017, 09:29)Paweł O napisał(a): Witam.

Tomku  dziękuję Ci za super filmik, czy będę go mógł podlinkować na inne fora modelarskie?

Paweł, myślę, że tak, bo filmiki są ogólnodostępne na Youtube  PDT_Armataz_01_29
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  VIII Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Burmistrza Nowego Tomyśla Krzysztof_NT 5 724 , 03:41
Ostatni post: Krzysztof_NT
  III Festiwal Modeli Kartonowych w Redzie 5-7.04.2024 NutOnlyPapercraft 19 1,568 15-03-2024, 11:09
Ostatni post: NutOnlyPapercraft
  [K] XIII Festiwal Kultury Modelarskiej 6-7 kwietnia 2024 r. Piotreq 0 290 26-01-2024, 02:16
Ostatni post: Piotreq
  XII Chełmżyński Festiwal Modelarski 20-21.07.2024 maverick72 0 328 08-01-2024, 11:40
Ostatni post: maverick72
  XI Szczeciński Festiwal Modelarski PAPRYKARZ 2023 7-8X radett 6 1,873 02-10-2023, 07:43
Ostatni post: radett
  XIV Festiwal Modelarski Jaworzno 09-10 września 2023 Paweł O 41 5,220 16-09-2023, 09:55
Ostatni post: Paweł O
  „VIII PODKARPACKI KONKURS KARTONOWYCH I PLASTIKOWYCH MODELI REDUKCYJNYCH PRZYSIETNICA Tomasz K 0 704 10-09-2023, 09:01
Ostatni post: Tomasz K
  XI Chełmżyński Festiwal Modelarski 22-23.07.2023 maverick72 3 2,275 23-07-2023, 09:26
Ostatni post: maverick72
  XII Bałtycki Festiwal Modelarski - Koszalin, 7-9 Lipca 2023 Hastur 11 2,647 13-07-2023, 11:51
Ostatni post: Karas
  VIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych. Czarna Białostocka 1-2 lipca 2023 lukasold 1 1,738 14-06-2023, 10:06
Ostatni post: lukasold

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości