PaperModels.pl

Pełna wersja: II Trójmiejskie Mikołajkowe Spotkanie Modelarskie, 3 grudnia 2017, Gdynia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 825_16_11_17_6_57_39.jpeg]
No to trzeba się pojawić z klamotkami Smile (chyba potrzeba dużego stołu) kartonowymi oczywiście
(16-11-2017, 05:02)Chriss napisał(a): [ -> ]No to trzeba się pojawić z klamotkami Smile (chyba potrzeba dużego stołu) kartonowymi oczywiście

Jak mus to mus, wbijaj, przyjazna atmosfera gwarantowana! Jak długi ten stół ma być?
Wszędzie się zmieszczą?
(19-11-2017, 10:31)Chriss napisał(a): [ -> ]Wszędzie się zmieszczą?

Nie rozumiem?
Ja wiem że kadłub Bismarcka w setce to moloch, ale może chociaż nadbudówki jeśli już jakiekolwiek są?Smile
(20-11-2017, 10:29)yogi napisał(a): [ -> ]
(19-11-2017, 10:31)Chriss napisał(a): [ -> ]Wszędzie się zmieszczą?

Nie rozumiem?
Ja wiem że kadłub Bismarcka w setce to moloch, ale może chociaż nadbudówki jeśli już jakiekolwiek są?Smile

Hehe

Sorki Yogi

Nie zauważyłem znaku zapytania. kadłub i nadbudówki są jak najbardziej. Wezmę nadbudówki tez z Osowej. doszło parę rzeczy ale pewnie wielu nie widziało. plus plany. nadbudowki się zmieszczą
(20-11-2017, 10:29)yogi napisał(a): [ -> ]
(19-11-2017, 10:31)Chriss napisał(a): [ -> ]Wszędzie się zmieszczą?

Nie rozumiem?
Ja wiem że kadłub Bismarcka w setce to moloch, ale może chociaż nadbudówki jeśli już jakiekolwiek są?Smile

Hehe

Sorki Yogi

Nie zauważyłem znaku zapytania. kadłub i nadbudówki są jak najbardziej. Wezmę nadbudówki te z Osowej. doszło parę rzeczy ale pewnie wielu nie widziało w osowej. plus plany. nadbudówki się zmieszczą Smile
Postaram się wpaść tak jak w Osowie około południa. Może tym razem nie z pustymi rękami: ]
Do zobaczenia o7
(21-11-2017, 10:15)Karas napisał(a): [ -> ]Postaram się wpaść tak jak w Osowie około południa. Może tym razem nie z pustymi rękami: ]
Do zobaczenia o7

Ja liczę w końcu na spotkanie bo się umawiamy od hen czasu i jakoś nam nie po drodzeSmile Ewentualnie wpadnij też w nadchodzącą sobotę do "Kompasów" w Riwierze, 10-14
(21-11-2017, 10:42)yogi napisał(a): [ -> ]
(21-11-2017, 10:15)Karas napisał(a): [ -> ]Postaram się wpaść tak jak w Osowie około południa. Może tym razem nie z pustymi rękami: ]
Do zobaczenia o7

Ja liczę w końcu na spotkanie bo się umawiamy od hen czasu i jakoś nam nie po drodzeSmile Ewentualnie wpadnij też w nadchodzącą sobotę do "Kompasów" w Riwierze, 10-14
Yogi, W ten weekend, nie będzie mnie w 3miejście.
Tak więc do zobaczenia najpewniej na Mikołajkowym. Postaram się zabrać z sobą kawałek Nagi
o7
Przypominajka!!!

Kto da radę widzimy się jutro! Uprasza się przywieźć modele żeby było co pooglądać, o tym i owym słowo zamienić.
A wszystko w sympatycznej atmosferze, przy kawce czy tam herbatce, słuchy chodzą że i coś słodkiego dziabnąć na ząb będzie można.
Ja za chwilę idę robić na jutro przysmak dawnych (ale nie aż tak) czasów - blok czekoladowy!