PaperModels.pl

Pełna wersja: Answer
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie
Mam takie pytanko, czy ktoś z was zamawiał przez internet ze sklepu answer? I czy mieliście z zamówieniem jakieś problemy? Bo ja zamówiłem tydzień temu model, i ciągle nie przyszedł i nie mam pewności żeby go wysłali, (bo powinienem dostać numery przesyłki kurierskiej a tu nic) a na maile nie odpowiadają a gdy dzwonię to jestem ciągle zwodzony żeby napisać że to tamto itd. Jeśli ktoś może pomóc to proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam:-)
(16-12-2017, 12:21)peziet27 napisał(a): [ -> ]Witajcie
Mam takie pytanko, czy ktoś z was zamawiał przez internet ze sklepu answer? I czy mieliście z zamówieniem jakieś problemy? Bo ja zamówiłem tydzień temu model, i ciągle nie przyszedł i nie mam pewności żeby go wysłali, (bo powinienem dostać numery przesyłki kurierskiej a tu nic) a na maile nie odpowiadają a gdy dzwonię to jestem ciągle zwodzony żeby napisać że to tamto itd. Jeśli ktoś może pomóc to proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam:-)

Witam ja kupuję z allegro robię rano przelew i model mam na drugi dzień kurierem nigdy nie miałem problemu nawet z dzwonieniem .Czwartek robiłem przelew i wczoraj rano dostałem numer przesyłki ,pisz na biuro @answer .pl
Dzieki za odp,  ale gdy ja pisze na ich e-mail to nikt nie odpisuje,  zamawialem przez ich strone, oplacone tez od razu bylo,  a zamawialem 8 grudnia i nic nie widac aby mialo mi przyjsc, na moje pytania przez tel tez jestem zbywany i tyle. Po tych doswiadczeniach juz raczej tam wiecej nic nie kupie.
(16-12-2017, 05:58)peziet27 napisał(a): [ -> ]Dzieki za odp,  ale gdy ja pisze na ich e-mail to nikt nie odpisuje,  zamawialem przez ich strone, oplacone tez od razu bylo,  a zamawialem 8 grudnia i nic nie widac aby mialo mi przyjsc, na moje pytania przez tel tez jestem zbywany i tyle. Po tych doswiadczeniach juz raczej tam wiecej nic nie kupie.

Napisz pod ten adres wycinamy@o2.pl to ich adres z allegro.
No ja zamawiałem u nich cztery razy, w tym raz przez sklep modelarski. Trzy razy były problemy, głównie obsuwy i brak artykułów, choć na stronie widniało, że jest ich np. 43. Gdy zamawiałem przez sklep to dostałem ostrzeżenie, że z zamówieniami u nich jest "różnie" Smile. Niemniej to jedyne bezproblemowe zamówienie. Ostatnie jakie zrobiłem zaliczyło obsuwę i było niepełne. Mail na ten temat został olany, a ja jestem do tyłu o niewielką kwotę (choć wolałbym zamówiony produkt). Brak kontaktu to norma.
Polecam omijać sklep Answer szerokim łukiem.
(17-12-2017, 11:24)Arturo napisał(a): [ -> ]No ja zamawiałem u nich cztery razy, w tym raz przez sklep modelarski. Trzy razy były problemy, głównie obsuwy i brak artykułów, choć na stronie widniało, że jest ich np. 43. Gdy zamawiałem przez sklep to dostałem ostrzeżenie, że z zamówieniami u nich jest "różnie" Smile. Niemniej to jedyne bezproblemowe zamówienie. Ostatnie jakie zrobiłem zaliczyło obsuwę i było niepełne. Mail na ten temat został olany, a ja jestem do tyłu o niewielką kwotę (choć wolałbym zamówiony produkt). Brak kontaktu to norma.
Polecam omijać sklep Answer szerokim łukiem.

No też to zauważyłem, i już nie zamierzam tam nic zamawiać, jak się kogoś olewa to cóż, chyba czas coś z tym zrobić.
Ja nie miałem aż tak złych doświadczeń, to co zamawiałem przychodziło w komplecie, ale z opóźnieniem.
Nic tak nie mobilizuje sprzedawcy jak opcja zapłaty przy odbiorze. Zawsze z takiej opcji korzystam jak zależy mi na czasie przesyłki.
Wypróbujcie kiedyś, mimo wyższego kosztu przesyłki.
noker
też tak robię i działa
Dzięki za podpowiedzi panowie, ale też nie pomaga w wysyłce jak większa dyskusja na forum o tym, bo kurier ma dziś przybyć :-) po 8 dniach roboczych :-D
(19-12-2017, 01:11)peziet27 napisał(a): [ -> ]Dzięki za podpowiedzi panowie, ale też nie pomaga w wysyłce jak większa dyskusja na forum o tym, bo kurier ma dziś przybyć :-) po 8 dniach roboczych :-D

Mnie tez olewali. Brak odpowiedzi na maile i telefony oraz smsy. Kiszka. Wole kupić właśnie na allegro i w try migi mam modele w domu. Musze niestety dokupić pokłady ryflowane wiec jestem na nich póki co skazany. ciekawe ile będzie szla paczka. pewnie znowu ze 2 tyg. Nie polecam.