PaperModels.pl

Pełna wersja: Transporter Sd.kfz 251 z GPM-u
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam tym razem przedstawiam kilka fotek najładniejszego (moim zdaniem) transportera w historii. Mam nadzieję, że i Wam się spodoba. :wink:

[Obrazek: 751ba9e185d0fd7cm.jpg][Obrazek: b342a90e5054970em.jpg][Obrazek: d9b0033a551c2c98m.jpg][Obrazek: 566e01f68f85eca2m.jpg][Obrazek: 4c802f7cbffdf04cm.jpg][Obrazek: 1a67b7308b15ae0bm.jpg][Obrazek: 221328936f8a9220m.jpg][Obrazek: b90129bdc0161661m.jpg]
Az dziwne że jescze nikt go nie skomentował tak sam leży ten modelik w galerii i nikt nie pochwalił za jego wykonanie co ja czynie... Piter masz do tego rękę i basta , mi co prawda sprzęt niemiecki nie podchodzi ale nie znaczy to że nie podziwiam Twojej pracy :!: jest ekstra jak masz więcej takich cudeniek to wrzucaj natychmiast do galerii :grin:

Pozdrawiam PDT_Armataz_01_36
Ładne , a były jakieś problemy przy lepieniu?
Trochę problemów było zwłaszcza przy osłonie silnika, a w szczególności problemy stwarzała przednia płyta jest pod złym katem, problem był również z tylnymi drzwiami i odrobinę po swojemu zrobiłem gąski.
Nie pasują także błotniki zwłaszcza w przedniej części i trzeba poprawić miejsce usytuowania kuł napędowych ale wszystko da sie zrobić.

POZDRAWIAM !!! :grin:
Modelik pierwsza klasa :-) Naprawdę świetnie się prezentuje :-) Brakuje tylko Niemaszków i jakiejś dioramki :-D

Jakiś czas temu, jako odpoczynek od B-17 zacząłem dłubać przy Sdkfz 251 z GPM (z działem 75mm). Stareńkie wydanie, koszmarnie opracowane. W związku z tym chciałbym zapytac czy w tym modelu były jakieś poważniejsze problemy, oprócz tego co wypisałeś wyżej? Ogólna sklejalność...?

Pozdrawiam