PaperModels.pl

Pełna wersja: StuG IV z Modelika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam w tym razem prezentuję model niemieckiego działa pancernego z którego wykonania jestem całkiem zadowolony. Co koledzy na to? :mrgreen:

[Obrazek: ad26df3772b1f286m.jpg][Obrazek: ae072593815afba4m.jpg][Obrazek: 8b84315e6d78e8f7m.jpg][Obrazek: 8ca09822896c9789m.jpg][Obrazek: 54f975900ac4d888m.jpg][Obrazek: eb4059cfb2d14d82m.jpg][Obrazek: 40acb0c0d4acd6c8m.jpg][Obrazek: 867dc96df11d5c20m.jpg]
Co ja na to? Piter, jak zwykle to samo, piękna robota. Widzę że modelik w standardzie, ale o wycięcie otworów w gąskach pod koła napędowe mogłeś się postarać. Kolejny model Panzerwaffe, piękną kolekcję masz już zrobioną. Jeszcze raz brawo, pozdrawiam serdecznie i jak masz więcej takich gotowców to pokazuj.
Piękna kolekcja już jest i coraz więcej maszynek do niej dochodzi... co do modelu to możesz być w pełni zadowolony ze swojej pracy ja popieram pancernego Rafała cieszę się że coraz więcej pełzaczy jest na tym forumisku :!: Confusedmile:

Pozdrawiam PDT_Armataz_01_36
Co do gąsek to racja, tylko są tak opracowane, że gdybym wyciął otwory to praktycznie by się rozsypały. Confusedad:
Wybór był taki, albo pasek z otworami, albo ogniwa bez nich i zdecydowałem się na ogniwa.

POZDRAWIAM !!! :tankfront:
Modelik super, fajnie, że w standarcie. Mam nadzieję, że mój StuG będzie chocaż trochę podobny do Twojego. Na forum uzbierała się całkiem fajna kolekcja Twoich modeli.

Pozdrawiam.
Ja także jestem zadowolony, że pojawił się kolejny super wykonany pancerek. Miodzio robótka, pierwszoklaśny! No to Piter, trzeba niebawem zasunąć następny, toż to przyjemność oglądać tak wykonane modele :mrgreen: .
Tak, tak przyjemnie się ogląda takie modele.

Pozdrawiam Janek