PaperModels.pl

Pełna wersja: [N] P-47 D-2 AH
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wydawnictwo że Stegny się obudziło. 

[Obrazek: p-47d-2-cover-large.jpg]
Przypomina mi się taka piosenka z dawnych młodzieńczych lat...
https://www.youtube.com/watch?v=5foH2jVY39o
Czwarty... dwa skleiłem. Tego pierwszego też miałem chęć pociąć, ale dalej sobie leży i co ? Ten nowy zakupię i będę miał dylemat ... pierwszy czy czwarty?
Potrwa to trochę i zanim któregoś potnę to pewnie będzie piąty ( jak ze spitami). Ja chciałem Hellcata, F16, albo jakąś naprawdę niespodziankę... 
Chyba skleję sobie CAMELA po polskiemu Big Grin .
Coś się dzieje  w Stegnie, był Andrzej jest Jadzia, inny e-mail, model nijaki po ponad pół roku oczekiwania. Mam nadzieję że to nic takiego i po zmianach będzie jeszcze lepiej niż było. PDT_Armataz_01_34
Z każdej nowości się cieszę, z takiej której nie kupuję też.  Stegnie życzmy owocnych i trafionych opracowań.
Za każdym razem, zwłaszcza na czarnym forum, z reguły najwięcej kłapią dziobami ci których dorobek modelarski ciężko zobaczyć.
Ps.   zbin - oba na raz i po dylemacie, ja lubię Twoje modele.
W 2016 pytałem się o okręty, Takao lub PE miały wyjść niebawem, no i wychodzą...
Mimo wszystko czekam.

EDIT: Hmmm tak patrze się na tą okładke i nagle myśl, a może jednak Pan Haliński miał racje że okręty ukarzą się przed końcem roku 2016, nadal jest to możliwe.
(24-01-2018, 08:49)kajym napisał(a): [ -> ]Z każdej nowości się cieszę, z takiej której nie kupuję też.  Stegnie życzmy owocnych i trafionych opracowań.
Za każdym razem, zwłaszcza na czarnym forum, z reguły najwięcej kłapią dziobami ci których dorobek modelarski ciężko zobaczyć.
Ps.   zbin - oba na raz i po dylemacie, ja lubię Twoje modele.

Czarne to jest forum starych baba, 7 stron klepania nie wiadomo o czym, najwięcej do gadki mają pułkownicy bo ten co klei kupi dwa modele na rok i nie zajmuję się klepaniem po klawiaturze .Pozdrawiam
Przyłączę się do dyskusji, o ile dobrze widziałem dziś w empiku to TAKAOma być chyba w marcu tego roku. :-) Więc czekam z niecierpliwością :-)
(26-01-2018, 08:39)peziet27 napisał(a): [ -> ]Przyłączę się do dyskusji, o ile dobrze widziałem dziś w empiku to TAKAOma być chyba w marcu tego roku. :-) Więc czekam z niecierpliwością :-)

U wierzę jak zobaczę ,zapowiedzi Hala to wielka zagadka .
(26-01-2018, 11:00)iras napisał(a): [ -> ]U wieżę jak zobaczę ,zapowiedzi Hala to wielka zagadka .

Może ..      "u wież"        .. model 168zł, szkielet 100zł, lufy 70zł.... takie ceny są podane w nowym numerze KA. Dostępny od marca 2018r.
Ja tam wierzę że zobaczę Smile
Biore w ciemno
Zbin, model już masz to daj fotki arkuszy, no i tą zapowiedz.
Nie daj się prosić ,daj fotki ,chyba że to tajemnica aż do wydania .
Fotki arkuszy są tutaj.
Jeżeli chodzi o Takao to ceny są w tabelkach:
Model
[Obrazek: thumb_654_27_01_18_6_29_43.jpeg]
Wręgi
[Obrazek: thumb_654_27_01_18_6_29_15.jpeg]
Lufy
[Obrazek: thumb_654_27_01_18_6_28_37.jpeg]
Czekając na pociąg do domu miałem okazję wstąpić do Empika i sobie zeszyt obejrzeć. Nie wiem czy to tylko moje zwidy, czy linie konturowe są jakieś grubsze niż zwykle?

Na początku byłem troszkę zawiedziony, że kolejny Jug <pieniążki został w kieszeni> ale jak zobaczyłem, że w marcu na półki wjeżdża Takao to wszystko ułożyło się w logiczną całość. Na teraz "kotlecik" aby móc na spokojnie wymuskać i wydać grubaśny model w kolejnym numerze Smile