PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] Siemens Halske Bo, Wak 1/25
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No i jest pierwsza lokomotywa pierwsze malowanie. W sumie w zamyśle pierwotnym miało być w standardzie ale tak jakoś wyszło. Model bardzo fajnie opracowany jeden z takich co jak to niektórzy mówią :"skleja się sam". No mi się sam nie kleił ale i tak to była przyjemność. Model mocno zwaloryzowałem i chyba w każdej części coś dołożyłem od siebie co nie oznacza że jest źle zaprojektowany czy ubogi. Jest to model który sklei prawie każdy modelarz i będzie dobrze wyglądał ale skoro już malowałem to mogłem pewne rzeczy wzbogacić i detalizować. Do modelu dorobiłem podstawkę bo model kolejowy szczególnie malowany musi stać na szynach. Zapraszam do oglądania.

[Obrazek: uc?export=view&id=1yDge8G2abFI636vLoZzLdcINeHL2rbVh] [Obrazek: uc?export=view&id=1EaW_ygE6lCeVNsvciGpHp6kLE3cWwW1Z] [Obrazek: uc?export=view&id=14mk1Ib2HZTr_KU7GM3dApqqGEv1AM8O5] [Obrazek: uc?export=view&id=1DfVE4cXcgmoqmCYcCL03NlC9AVoUTC5X] [Obrazek: uc?export=view&id=1S9QvHtRCirua3bS-8ddbn_z3psUP9f-Q] [Obrazek: uc?export=view&id=1Vu50J18eMaJGwY3YM_y-ebiioQ3lmYCD] [Obrazek: uc?export=view&id=1m56iyp9yc0JHTT1ErcL9_ierIRf7oF5W] [Obrazek: uc?export=view&id=1asYHPKz5lpSHqpGfs2NVZbgc80f5X2xf] [Obrazek: uc?export=view&id=1XVwqzoLiG80H7p9fUR7D5-PwFywhYuYf] [Obrazek: uc?export=view&id=1rMzo47kDoc1gCVTTVBzlzA6bYuMN28_d] [Obrazek: uc?export=view&id=1B320V8Q7Yy-_0fWQi84fdX82jyZ_xT67] [Obrazek: uc?export=view&id=1VoLzruHWD6lR0Tn_ShjHtLm3_-aWhGUY] [Obrazek: uc?export=view&id=1sQSWu1rkIpeZPkktlQ1ipan6DOQB51NP] [Obrazek: uc?export=view&id=1zT24j1WeNsIOadGWiWhxAImHS53GQwv5] [Obrazek: uc?export=view&id=1NeQgFkU_MWv9WYw4-zepTawaa9P2y8a0] [Obrazek: uc?export=view&id=1K8zIEQ8gMkwlJaRGhuqvS_rkm7tOXuCj] [Obrazek: uc?export=view&id=1pCVKzKVbpl90_q9jL0Iu_CDFqiMmfydW]
Niby maluszek ale dopieszczony cudownie Smile

A jeśli chodzi o kolorystykę to ja już nadałem mu nazwę - Złomek Wink
Gratuluję, bardzo udany model.
Z dużą przyjemnością śledziłem relację na Konradusie.
Przepiękny Big Grin
Gratulacje! Jestem pod wrażeniem tego ile wycisnąłeś z mojego projektu!
Dobry projekt i możliwości wiele
Ale Pokrak Smile Mógłbyś proszę dla porównania wstawić zdjęcie Pokraka wraz z groszem modelarskim? (naturalnie zgodnym z normami ISO 9001 oraz najnowszymi dyrektywami Unii Europejskiej i Głównego Urzędu Miar).

Pozdrawiam
Mistrzowskie wykonanie  PDT_Armataz_01_37  Brakuje jeszcze fotek z "kabiny"  Wink