PaperModels.pl

Pełna wersja: [N] Niemieckie działo 8,8 cm Flak-18 - MODEL HOBBY
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witamy,
Koniec roku coraz bliżej, dlatego postanowiliśmy zaprezentować pierwszą świąteczną nowość z naszej stajni.
Na spotkanie Szczecińskiego Paprykarza w dniu 25.11.2018 zaproszony został autor projektu, prezentowana będzie również surówka modelu oraz gotowe wydrukowane zeszyty!! Kupujący będą mieć niepowtarzalną okazję zdobycia autografu i dedykacji na swoim egzemplarzu. 
Zachęcamy do zobaczenia i oceny modelu osobiście!!
Wydawnictwo MODEL HOBBY w numerze 16 WEAPONS OF WWII zaprezentuje model:
Niemieckie działo przeciwlotnicze  8,8 cm Flak-18
[Obrazek: 09804812_8989122042334806016_n-th.jpg]Hosted on Fotki

Okładkę modelu wykonał:  Arkadiusz Wróbel
Szkic: Zbigniew Kolacha
Projekt modelu: Jacek Olechnowicz
Waloryzacja: graficy wydawnictwa
Model ten to opracowanie zdecydowanie najlepszego projektanta modeli kartonowych młodego pokolenia, Jacka Olechnowicza.
Autora który uznanie zdobył miedzy innymi modelem radzieckiego ciągnika KOMINTERN.
O jakości projektu i kunszcie modelarskim projektanta świadczą umieszczone w dalszej części prezentacji zdjęcia białej surówki, która jak sędziowie na konkursach nie wybacza błędów…
[Obrazek: Flak-18_Generalka.jpg]
Model został opracowany w malowaniu Panzerjager-Abteilung 560 z okresu walk we Francji w 1940 roku.
Opracowanie zawiera:
7 stron formatu B4 rysunków budowy modelu (łącznie 112 sztuk, plus plan generalny modelu) 
1 stronę formatu B4 z szablonami
2 strony formatu B4 opisu budowy
8 stron fotmatu B4 z częściami modelu

UWAGA!! ZDJECIE PROWADZI DO PEŁNEJ GALERII ARKUSZY
[Obrazek: 55662039_2387048076138250240_n-th.jpg]Hosted on Fotki

Model został w całości sklejony testowo co dokumentuje umieszczona poniżej seria zdjęć.
Sklejona surówka modelu i Autor który już jako junior był wielokrotnym medalistą większości konkursów modelarskich w Polsce, są gwarantem nie tylko jakości opracowania ale i jego 100% sklejalności oraz „przyjazności” opracowania dla klejącego.

UWAGA!! ZDJECIE PROWADZI DO PEŁNEJ GALERII TESTOWEGO MODELU
[Obrazek: _DSC0105-th.jpg]Hosted on Fotki

Do modelu przewidziane są następujące zestawy dodatków:
1. Szkielet (wycinany laserem)
2. Koła (wycinane i grawerowane laserem)
3. Koła (żywica)
4. Zestaw detali (wycinany i grawerowany laserem)
5. Zestaw detali (blaszka)
6. Zestaw detali (żywica)
7. Toczona metalowa lufa
8. Zestaw nitów i nakrętek (wycinany laserem)
9. Amunicja toczona w metalu
UWAGA!!!
DLA PIERWSZEJ GRUPY KUPUJĄCYCH - MODEL W PROMOCYJNEJ CENIE !!!!!
PROMOCYJNA OBOWIĄZYWAĆ BĘDZIE TYLKO W NASZYM SKLEPIE FIRMOWYM DO KOŃCA WEEKENDU LUB DO WYCZERPANIA PULI PRODUKTÓW!!!!
<http://www.model-hobby.pl/index.php?f=prod&pid=3633>
Więcej informacji na temat tego modelu i reszty produktów z naszej oferty znajdziecie na naszym profilu FB:
<https://web.facebook.com/FWHUMODELHOBBY/>
Zamówione również Smile
I nie pytajcie "po co?" - z Model Hobby i z Kartonowej Kolekcji biorę wszystko Smile
Lesio, jestem Twoim fanem  Smile
Extra okładka.
Nawet nie pytam ,ile na wypasie to cudo bedzie to kosztowalo…. Ale  cudo jest
Z informacji na okładce wynika, że jedyne 80zł.  Wink
(21-11-2018, 01:32)Gregory napisał(a): [ -> ]Z informacji na okładce wynika, że jedyne 80zł.  Wink

To taniej od Me-262 od Hala.
Dokładnie, więc nikt niech nie mówi, że tak drogo musi być. A na dokładkę powiem, że 84 za Me-262 to jeszcze, ale 168 za MiGa, który wielkim samolotem nie jest i objętościowo też tyle zapewne nie zajmuję.

Dlatego brawo dla Model Hobby.

Wiem, że zrzęda może ze mnie i projektowanie modelu kosztuje. Ale nosz... jak patrzę na cenę MiGa to aż samo coś się skręca we mnie.  Smile
Panowie ,wszystko sie zgadza,ale chodzilo mi o extrasy !I Lufa ,amunicja kola….To minimum 250 PLN...Daleki jestem od krytyki ..ot stwierdzam fakt.Czekam na relacje i wezme tak jak Lesio- w ciemno.
Gdyby tak zamienić kolorami flage z okładki to czy była by to japońska armata?