PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] Wspomnień czar - ORP Ślązak - Mały Modelarz 06/1983 część 2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie w mojej bajce....
 
Pierwszy okręt jaki skleiłem wykorzystując wszystkie części Smile
 
Model sklejony w 83 roku z tego co pamiętam odpłynął w płomieniach w odmęty historii......
 
I nagle.......
po latach......
tak jak feniks odrodził się z popiołów Big Grin
 
[Obrazek: uc?export=view&id=19zjaEkb2aX0twPUjMWphDJiAur5NKgjv] [Obrazek: uc?export=view&id=1mNM8-dYPFxKjhiW6Ul0KfOdekavz7RpY] [Obrazek: uc?export=view&id=1-dni0VdgzYPmph0ZiQAyyBHovZ4tbNeH] [Obrazek: uc?export=view&id=1FMFYrTmdehZCp_prI_Irwxr0oWONSirz] [Obrazek: uc?export=view&id=1gD9DdXl8ITHqToJqgTR9YUrknp8xMrUB] [Obrazek: uc?export=view&id=1YePSe9uhiH8UP5Pb-uxGX5Tf375mQEXn] [Obrazek: uc?export=view&id=1BWUF-qc_QY30h0Q8RJHCYErYGJKiJOh7] [Obrazek: uc?export=view&id=1QzvCjiBTNa3vy-GO1CiaZXMXoXGQr-hK]
 
Sklejanie tak wiekowego MM-a było jak wehikuł czasu - znów trzeba było uważać żeby nie połamać nożyczek na pancernym papierze, do łask wrócił młotek potrzebny przy wybijaniu otworów itp......  Big Grin
 
A tak w ogóle to miałem niesamowitą radochę sklejając ten model - dobrze spasowany, w sam raz dla początkującego
 
Ech co to były za czasy............