PaperModels.pl

Pełna wersja: PZL P11c MM troszku pomniejszony (1:170)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Oto moja wizja P11c. Ze starego Małego Modelarza, po pomniejszeniu wyszło mi coś takiego:
[Obrazek: 8cc6a524b530280fm.jpg][Obrazek: 3b829c5fb2b1d67fm.jpg][Obrazek: a2e5f0c47021dba2m.jpg][Obrazek: 89648abb07ef92cam.jpg]
[Obrazek: b2ab0603738084a5m.jpg][Obrazek: d5c6456038c2b07am.jpg][Obrazek: e9754dc60f943d76m.jpg][Obrazek: 83c2f60a11e3e12dm.jpg]
Jako ciekawostkę dodam, że nie wywaliłem aż tak wielu części Tongue i wierzę w to, że to maleństwo przypomina P11-stkę.
pozdrawiam
Piotr
Po prostu śliczne! Oba modele zasługują na pochwałę i szacunek, od tych co nie robili w mikro skali! Poważanie! A pro pos, zbieram zęby z podłogi :ble:
Coś wspaniałego...
A tak swoją drogą ciekawi mnie jaka jest granica zdrowego rozsądku przy budowie miniaturek...
O jej jakie sliczne malebstwo. Poprostu boskie :lol: Naprawde super
Eeee, no do baaani...a gdzie drążek? Oszklenia? Zaszybkowanie zegarów?? No? Gdzie? ;-) :lol:

A poważnie, no dobra, poważniej ;-) Piękna sprawa. Podziwiam umiejętności. Sam mam na koncie Avengera i Wildcata w 1:200 ale jakos tak mówiąc szczezetroszku ustepuja Twojemu wykonaniu :-D Gratuluję wspaniałych Much ;-)
WOW!!! Ale wypaśny modelik!
Kurna, dlaczego nasze wojsko nie miało w XX-leciu lotniskowca... A może Guciu porwij się na taką futurę i dorób lotniskowiec do samolotu? Byłoby prześwietnie, oryginalnie i w ogóle klawo!
:milbravo:
Cytat:A może Guciu porwij się na taką futurę i dorób lotniskowiec do samolotu? Byłoby prześwietnie, oryginalnie i w ogóle klawo!
Ja myślałem, że samolociki dorabia się do lotniskowców, a nie odwrotnie :razz: ale gdyby tak ustawić jakieś 30 PZL-ek na pokładzie Saratogi... :twisted: .
Dzięki za miłe opinie :wink: