PaperModels.pl

Pełna wersja: Tygrys Królewski z GPM
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam przedstawiam mojego Kinga, ma już parę ładnych lat no i pewna niedociągnięcia są :mrgreen: :razz:

[Obrazek: 70b6873ba3c6f3a1m.jpg] [Obrazek: 05666175749927b4m.jpg] [Obrazek: e7eeee33ad18b701m.jpg] [Obrazek: 5e7bb8b1a8a611c5m.jpg] [Obrazek: 588ea73e78eaf3d0m.jpg] [Obrazek: e1f9ca30cfb8829em.jpg] [Obrazek: fb0b6ceda90c2e19m.jpg]
Genialne wykonanie Piter, bardzo mi się podoba. Zresztą zastanawiałem się nad budową tego modelu zaraz po SU-100, bardzo podoba mi sięto opracowanie GPMu. Ale znając życie będzie co innego. Pomimo tego że to nie jest twój najświeższy wyrób to robi niesamowite wrażenie. Osobiście to żadnych niedociągnięć na nim nie znalazłem. Napisz też jak się sklejało tego Króla, czy sprawiał jakieś problemy czy nie. Brawo Piter, jak dla mnie jesteś następnym wyznacznikiem kartonowej broni pancernej. Pozdro.
Piter kolejna niemiecka produkcja ile jescze tego tam masz w warsztacie :?: Wstawiaj szybciutko jak coś czeka jest na obcykanie aparatem. Co do modelu to bardzo ładne wykonanie mogę się poprzyglądać ponieważ również posiadam to wydanie tego modelu w 2D i czeka na kupie do sklejenia.

Pozdrawiam PDT_Armataz_01_36
Rafale model budowało się przyjemnie nie pamiętam aby były jakiś większe problemy Confusedmile:
tigerek jest w zasadzie proty w budowie trochę roboty jest przy kołach jezdnych ale co to dla Ciebie :mrgreen:

Tomaszu jak jesteś ciekaw to zapraszam do siebie daleko nie masz :mrgreen:
kujot666,
Cytat:Genialne wykonanie Piter, bardzo mi się podoba.

Co racja to racja.
:milbravo: