PaperModels.pl

Pełna wersja: Sztance biopsyjne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Użytkownikom czarnego forum temat już znany, tutaj informacji nie znalazłem.
Choć starsi (stażem) użytkownicy forum doskonale wiedzą o co chodzi.
Narzędzia przydatne przy wycinaniu małych otworów lub kółek o niewielkiej średnicy.
Zamawiałem niedawno i czas dostarczenia zamknął się w przedziale 7 dni. 
Poniżej strona sprzedawcy, koszt przesyłki: 12 PLN.
https://www.adverti.com.pl/sztanca-biopsyjna.php
[Obrazek: 05e93b26389b5972gen.jpg]
[Obrazek: f0cbb6f561fd2da5gen.jpg]
Zgadza się, znamy się nie od dziś z tymi zabawkami. Osobiście bardzo je cenie. Co więcej, gdyby ktoś zamawiał, a nie ma ich w ogóle. Polecam wszystkie rozmiary, a nawet podwójnie te najczęściej stosowane. np 1, 1,5, 2.
Da się je ostrzyć we własnym zakresie i nadal działają. Jednak nie polecam ciąć nimi tektury, ani twardych kartonów, bo szybko się stępią.
Tak czy siak, jak ktoś myśli o modelarstwie jako hobby na lata. Brać nie zastanawiać się, te cudeńka odmieniają życie: ]
Kupowałem już dwa razy, pierwszy raz rok temu.
Wycinanie otworów rewelacyjne.
Jednak wymagają wprawy (to moja opinia), bo można je łatwo zniszczyć - pogiąć ostrze, zapchać, pokrzywić suwak.
Ostrzenie łatwe np. igłą lekarską, iglakiem, zwiniętym kawałkiem drobnego papieru ściernego.
Podkładka ani twarda, ani miękka - najlepsza stara mata lub materiał o podobnej twardości.
Wycinać niebyt głęboko, naciskając, najlepiej z lekkim obrotem. Nie używać młotka!
Zarówno otwór jak i wycięty krążek mają gładkie, nie postrzępione krawędzie.
Posiadam wszystkie dostępne rozmiary 1 - 8 mm, te z suwakiem i te bez.
Teraz wycinanie otworków lub krążków jak bajka, kiedyś miałem z tym większy problem.
POLECAM WSZYSTKIM, a sklep ADVERTI chyba najlepszy, chociaż nie zawsze mają wszystkie rozmiary.
Trochę lipa, bo zaczęli sprzedawać po 20 szt.... Jeszcze są jakieś pojedyncze, ale nie wszystkie rozmiary.
Jakby co trzeba będzie szukać 19 chętnych.... Smile
dermatologiczne.pl - sprzedaż na sztuki. Kupowałem 2 tyg temu i bez żadnego problemu.