PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] USS Seawolf 1:200 Modelik
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie

Dzisiaj ostatnia galeria dotycząca atomowych okrętów podwodnych US Navy - tytułowy "Wilk Morski".
Model otrzymany lata temu od Autora opracowania leżał w czeluściach szafki. I pewnie nadal by tam zbierał kurz gdyby nie wymiana mebli. Jak go zobaczyłem to przypomniała mi się moja deklaracja z dnia gdy szanowny pan Autor mi go wręczał i cóż zrobiło mi się nieco łyso. Przecie miałem go skleić i dać galerię ..... nie powiem już kiedy....

Dopadłem więc nożyce i tubę kleju i nie zważając na utyskiwania szanownej małżonki zacząłem ciachać, klajstrować i pomstować po cichutku  na własna sklerozę.

I tak oto mogę Wam drodzy koledzy i koleżanki zaprezentować następnego ulepa z mojej kolekcji.

Najpierw jak zawsze rzut oka na całość:

[Obrazek: uc?export=view&id=1UQpL2eno4U8Gs-KzBXQDMul7-PXIag1p] [Obrazek: uc?export=view&id=1I-wtF5Y3_vtm6XpOVytoTLnzdQAvh1lD] [Obrazek: uc?export=view&id=1sE1GxDRH7tC6jYu2kRAIRQqIo8rTeSkT]            


Teraz dzióbek, który wyszedł jak na moje umiejętności idealnie (proszę tylko mnie nie porównywać z modelarzami ja jestem tylko sklejaczem):

[Obrazek: uc?export=view&id=1iCXTXEXiO-OtefEWrAPY_mys2uWBMvZf]

A na zakończenie zbliżenia:

[Obrazek: uc?export=view&id=1svfN4dZjGBazgYdUxSc-0rMGW0uP7-oy] [Obrazek: uc?export=view&id=1TH45g4yXES6NiPz8UGj7XUm6loU-WpyS] [Obrazek: uc?export=view&id=16JSMiWQsgVU12A23owLYD4-_Ce_DdDlW] [Obrazek: uc?export=view&id=1ESvxY8qCjIBWnpXHV90Y9pMohdyO__MW] [Obrazek: uc?export=view&id=1jUrjRpgbhsB6vWtwFMwQPyI1rtrHm_x6] [Obrazek: uc?export=view&id=1pOyUkpAoFXzJOvo1P0shFN_JZPt-n54H] [Obrazek: uc?export=view&id=1Y1rtu75N6yJj7BbdnV0eRdvCLHTdyzjN] [Obrazek: uc?export=view&id=17VREqCvnfFriHkhUmwxsmaRfuzaUIIwS] [Obrazek: uc?export=view&id=188pFNamRvi6QqzDaB_63tzG8z9o1OGW3]            

Autor opracowania się postarał, żeby nic nie psuło radochy z klejenia - tak więc przesyłam Mu podziękowania.
Jeśli chodzi o babole to są one tylko i wyłącznie moją winą.
Nie wiem coś się serwis wysypał - przećwiczyłem sobie dysk google i jak do jutra wieczorem sytuacja się nie unormuje to podmienię fotki
Ładna rura Smile
Jako rzekłeś - jest Ci trochę łyso, aliści - co się odwlecze, to nie uciecze! Autor opracowania może być zadowolony. Ładnie jest albowiem. Czestnoje sołowo!
  I - GRATULACJE.