PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] Landwasserschlepper LWS-1 wyd. W.M.C. 1:25
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam szanownych forumowiczów!
Chciałem pochwalić się swoim najnowszym modelem, nad którym pracowałem nieco ponad dwa miesiące.
Projekt wg mnie bardzo dobrze opracowany i super spasowany, więc wszelkie niedokładności to tylko i wyłącznie moja wina Wink
Jedyny mankament jaki się wkradł, to drak ośmiu ogniw gąsienic na stronę, ale do ogarnięcia Wink
Gdyby ktoś był ciekaw przebiegu prac nad modelem, zapraszam na fb na Pojazdy Kartonowe, gdzie starałem się w miarę prowadzić relację Wink
Zapraszam do oglądania Smile

[Obrazek: 0.jpg]

[Obrazek: 1.jpg]

[Obrazek: 2.jpg]

[Obrazek: 3.jpg]

[Obrazek: 4.jpg]

[Obrazek: 5.jpg]

[Obrazek: 6.jpg]

[Obrazek: 7.jpg]
[Obrazek: 8.jpg]
[Obrazek: 9.jpg]
[Obrazek: 10.jpg]

[Obrazek: 11.jpg]

[Obrazek: 12.jpg]

[Obrazek: 13.jpg]

[Obrazek: 14.jpg]

[Obrazek: 15.jpg]

[Obrazek: 16.jpg]

[Obrazek: 17.jpg]

[Obrazek: 18.jpg]

[Obrazek: 19.jpg]

[Obrazek: 20.jpg]

[Obrazek: 21.jpg]

[Obrazek: 22.jpg]

[Obrazek: 23.jpg]

[Obrazek: 24.jpg]

[Obrazek: 25.jpg]
[Obrazek: 26.jpg]
[Obrazek: 27.jpg]

Pozdrawiam!
NIECO PONAD DWA MIESIĄCE??? - toż to tempo zaiste ekspresowe! Taki model i to jeszcze w tak starannym wykonaniu w TYM czasie to wielkie osiągnięcie. Temat również bardzo, bardzo ciekawy.
  I - wobec tego słusznie należą się GRATULACJE.
(04-09-2019, 10:54)ZbiG napisał(a): [ -> ]NIECO PONAD DWA MIESIĄCE??? - toż to tempo zaiste ekspresowe! Taki model i to jeszcze w tak starannym wykonaniu w TYM czasie to wielkie osiągnięcie. Temat również bardzo, bardzo ciekawy.
  I - wobec tego słusznie należą się GRATULACJE.

Dzięki za miłe słowa Smile
Bardzo starannie i precyzyjnie poskładany karaczan.
Grabki.
Gdybym miał takie tempo sklejania jak Ty, to spełniłbym swoje marzenia modelarskie PDT_Armataz_01_12
Gratuluję super modelu PDT_Armataz_01_37
(04-09-2019, 03:25)Tommy T.B. napisał(a): [ -> ]Gdybym miał takie tempo sklejania jak Ty, to spełniłbym swoje marzenia modelarskie PDT_Armataz_01_12
Gratuluję super modelu PDT_Armataz_01_37

Każdy mi wmawia, że szybko sklejam, a i tak nie mogę zdążyć skleić wszystkiego co bym chciał  Wink Smile