PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] Bell AH-1F (kartonowa kolekcja 30)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, 
Przedstawiam Model Śmigłowca Bell AH-1F wydanego nakładem Kartonowej kolekcji. Autor dobrze zanany, także nie będę sie rozpisywał. jest to mój 3 helikopter i zarazem trzeci od pana Pawła. Pierwszy był też AH-1S z '94tego. widać jednak postęp w modelarstwie , choćby na przykładzie tych dwóch modeli. model dość dobrze spasowany, i sklejało się go bez większych problemów. ze swojej strony popełniłem jeden merytoryczny błąd, ale stwierdziłem że tak zostawię bo poprawianie tego przyniosło by tylko szkody. nie wystawiam modeli na konkursy także zostanie jak jest. model zaliczył tez podłogę, w drodze do lakierni i Urwał się ogon i trochę drobiazgów, jakoś to połatałem ale ogon trochę widać. 
Zapraszam do galerii. 
[Obrazek: 273_10_10_19_2_14_28.jpeg]

[Obrazek: thumb_273_10_10_19_2_16_20.jpeg] [Obrazek: thumb_273_10_10_19_2_16_55.jpeg] [Obrazek: thumb_273_10_10_19_2_18_41.jpeg] 

[Obrazek: thumb_273_10_10_19_2_21_45.jpeg] [Obrazek: thumb_273_10_10_19_2_19_28.jpeg] [Obrazek: thumb_273_10_10_19_2_20_00.jpeg]

[Obrazek: thumb_273_10_10_19_2_18_00.jpeg] [Obrazek: thumb_273_10_10_19_2_20_55.jpeg] [Obrazek: thumb_273_10_10_19_2_23_01.jpeg]

Pozdrawiam, Paweł
Świetne wykonanie świetnego modelu. Gratulacje.
Świetny, Paweł mógłby wydać Apache w szarym malowaniu, przy poziomie jego grafiki byłby piekny model.
Ładnie PDT_Armataz_01_37
Coś skleiłeś, ja ostatnio cierpię na totalnu brak wolnego czasu na klejenie.
Nice, mega fajna Coberka.
Wygląda świetnie Smile
Gdybyś nie powiedział o ogonie to ciężko byłoby mi zauważyć cokolwiek ... choć równie dobrze może się okazać, że to co widzę jest jedynie autosugestią wynikającą z Twojej informacji.
Gratulacje, piękny Śmiglak!
I bardzo ładnie, równo, czysto sklejony.
Przynajmniej tak widzę.

Dodaj proszę w tytule wątku znacznik, że jest to galeria.
PDT_Armataz_01_34 PDT_Armataz_01_37
Uważaj by ta czarna franca Cię nie dziabnęła. Wink
Ps. Dość długo nic nie pokazywałeś.
Dzięki Panowie.
Cieszę się, że model wam się podoba.
Winek, znacznik dodany.
Seweryn, Jestem Na tak! Ale po cichu liczę na A-10  Angel
Kajym, Zbin, ja też cierpię na brak czasu. uwierzcie, że model zacząłem na jesieni 2018. Także rok z przerwami, po drodze budowa domu, 3 dziecko... itd... łatwo nie jest, ale od czasu, do czasu coś się poklei, może zima pomoże  Tongue . Niemniej jednak wracam znowu do hala, pewnie jakiś myśliwiec, jeszcze nie zdecydowałem.
Lesiu, oj oko Cie nie myli. Niestety! skaza jest.
Pozdrawiam.
Gdy ja budowałem dom i przy tym małe dzieci, to modelarstwo całkowicie poszło na boczny tor.
Tobie udało się jeszcze coś skleić.
Raven - mocno trzymam kciuki za:
   - dzieci i rodzinę,
   - budowany dom, 
   - sporo czasu na modelarstwo.

Kolejność priorytetów należy do Ciebie, ale moja chyba nie jest najgorsza. Wink
Dzieki Kajym,
ps. kolejność jak najbardziej prawidłowa.