PaperModels.pl

Pełna wersja: Mój T34 //MM 2005/
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jako że film o nieśmiertelnym czolgu wrócil na ekrany,to chcę kolegom zaprezentować swoj tank. Produkcja MM autor P.Mistewicz.Model kleil się wyśmienicie,ale że na zebranich modelarskich siedzę z reguly koło Qnia /co wyrabia Qń z pancerką nie muszę pisac/,postanowiłem go zwaloryzować na maxa i pomalować. Finał prac malarskich oraz brudzenie nastąpilo na sptkaniu modelarskim w Gdańsku u Pitrpanzera.Tam daliśmy razem z Jankiem ostateczny szlif swoim modelom.prezentowalem go na ,,czarnym" forum,teraz tu zapraszam kolegów do oglądania i komentarzy.
[Obrazek: th_IMG_15881.jpg] [Obrazek: th_IMG_15821.jpg] [Obrazek: th_IMG_15841.jpg]
[Obrazek: th_IMG_15811.jpg] [Obrazek: th_IMG_15801.jpg] [Obrazek: th_IMG_15861.jpg]
Andrzej gratulowałem Ci już i widziałem ten model na żywo , ale jeszcze raz Ci gratuluję świetnie wykonanego modelu.Czemu nie dajesz relacji z KW-1?

Pozdrawiam Janek
No ja jeszcze chyba nie miałem okazji podpisać się pod tym modelem. Ale już nadrabiam, modelik wygląda super Andrzeju, wielkie brawa się należą. Podpisuję sie też pod słowami Janka o relację z KW. Przy okazji pozdrawiam serdecznie i cieszę się że taki pancerniak jak ty jest z nami na papermodels.
Relację prowadzę u Piterpanzera na forum ,bo mu to obiecałem. Żeby się nie podwajać podam link:
http://www.1-25saf.com/viewtopic.php?t=561
A następną budowę zacznę na tym forum ,obiecuję :grin:
Piękna maszyna :-) Gratuluje wykonania :-) Efekt jaki uzyskałeś na pancerzu powala na kolana Confusedhock: no i również poproszę o relacyjkę z KW :-)
Popieram Janka mozesz wstawić relacje od chwili jak teraz wygląda na warsztacie. Też niedawno sklejałem ale stary egzamplarz małego modelarza, miło będzie popatrzeć na świerze wydanie i to z ręki doświadczonego modelarza.

Tyle na tamten temat co do Teciaka to niewiem nawet co napisac... Confusedhock: Powalające wykonanie, malowanie wuala :!: gdybyś zrobił sesje w terenie to byśmy nie zastanawiali czy to model...

Pozdrawiam i czekam na tą relację z KW-szki :lol:
Oglądałem ten model na stronach PITERPANCERA , chciałbym mieć taki sam w swojej kolekcji! KAT mi światkiem! Stary jesteś geniuszem kartonu! CUDO!!!!
Przestańcie chlopaki mnie tak chwalic ,bo się czerwienie jak cnotka :oops: . dzięki za pochwaly,ale w pierwszym rzędzie peany należą się autorowi modelu Pawłowi Mistewiczowi. Zaprojektował go tak ,że może go skleić i początkujący i starszy.
Ja zacząłem go rasować jak zobaczyłem T 34 Qnia. Postawiłem sobie wysoko poprzeczkę i tak trzymam. Ale o standardzie mogę zapomnieć.