PaperModels.pl

Pełna wersja: [P] Dziurkować czy nie? - oto jest pytanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Poniżej dylemat przed jakim stoję ;-)))

[Obrazek: uc?export=view&id=1zEleA4V9enYwy1O-6Ucj-0tICJ9S-aA9] [Obrazek: uc?export=view&id=1KGjEGHISNihfzHHvBa3DZhunHnF4DYkS] [Obrazek: uc?export=view&id=1gOS-rWfJi3rEMkEenYzemJ_CPY5RNh8O] [Obrazek: uc?export=view&id=1S91RuvjE4s8fPLzTFj5xF22rOGW2Nv28]


Co o tym sądzicie? - pytam poważnie.
A czym wycinasz? Zawsze wycięte będą lepiej wyglądać.
Jak już tyle porobiłeś to pociągnij dalej.
One wyglądają jak ponakłuwane szpilką, a nie wycięte. IMO nie wygląda to najlepiej. Polecam zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt, czyli igłę i strzykawkę. Warto też w samą igłę wepchnąć drucik, który będzie wypychał wycięte kółeczko.
pozdr
No właśnie to jest zrobione ściętą igłą 0,25mm - też mi to nie podchodzi - dlatego się zastanawiam.
Zrobiłbym sobie przyrząd do równego wycinania czterech otworów na raz z czterech takich igieł.
A ja myślę, ze przy takiej wielkości otworu możesz spokojnie zamarkować wycięcie tą samą igłą ale tylko nagnieść wgłębienie. Chodzi o to, żeby pod światło uzyskać efekt zagłębienia i to już wystarczy.
Chociaż w swoich podwodniakach nacinałem otwory ale były trochę większe niż o,25. Zobacz moją relację z M-35 i dziurkowanie pokładu...

Pozdrawiam
(22-03-2020, 06:51)Bialy napisał(a): [ -> ]Poniżej dylemat przed jakim stoję ;-)))

[Obrazek: uc?export=view&id=1zEleA4V9enYwy1O-6Ucj-0tICJ9S-aA9] [Obrazek: uc?export=view&id=1KGjEGHISNihfzHHvBa3DZhunHnF4DYkS] [Obrazek: uc?export=view&id=1gOS-rWfJi3rEMkEenYzemJ_CPY5RNh8O] [Obrazek: uc?export=view&id=1S91RuvjE4s8fPLzTFj5xF22rOGW2Nv28]


Co o tym sądzicie? - pytam poważnie.

Przy tej wielkości raster wydaje się strasznie gruby  ale jak już zacząłeś to skończ tą samą metodą PDT_Armataz_01_34 Efekt będzie zawsze lepszy niż sztywny standard.