PaperModels.pl

Pełna wersja: Drezyna pancerna STEYER-GPM
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przedstawiam model który wykonałem 2 lata temu.Nie było problemów z pasowaniem.Od siebie dodałem wszystkie śruby,sprężyny kół /niewidoczne /,oraz próbowałem nieudolnie z walorką.Malowany pędzlem,po raz pierwszy metodą wklepywania farby. Farba była za gęsta,mimo rozrabiania,więc wyszło średnio. W sumie jestem zadowolony,a w kolejce do sklejenia czeka jego brat z armatą.
[Obrazek: th_IMG_15731.jpg] [Obrazek: th_IMG_15701.jpg] [Obrazek: th_IMG_15721.jpg] [Obrazek: th_IMG_15761.jpg] [Obrazek: th_IMG_15771.jpg] [Obrazek: th_IMG_15741.jpg]
Cytat:,oraz próbowałem nieudolnie z walorką

Andrzej moim zdaniem nie jest tro złe sam osobiście skupił bym się bardziej na wszelkiej maści krawędziach i tam nanosił slady eksploatacji. Rura wyszła Oki. No i modelikowi niczego nie można zarzucić.

Pozdrawiam
Taak popieram Władka ten nalot na rurze wyszedł bardzo łądnie, sam modelik nietypowy bo pancerniak na szynach... co za tym idzie bardzo mi się taki model podoba no i wykonanie super. Czekam na kolejne galerie Twoich modeli.

Pozdrawiam PDT_Armataz_01_36
Siemanko!
Andrzeju modelik ten wyszedł Ci bardzo przyzwoicie :wink:
Ja zauważyłem tu tylko niedociągnięcie przy wykuszu przedniego KM-u a wystarczyłoby tą krawędź lekko przeszlifować, cała reszta miodzio :wink:
Pozdrawiam serdecznie
Jaroslav