PaperModels.pl

Pełna wersja: [Galeria] Radziecki czołg ciężki IS-3 Mały Modelarz 9/1982
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Model radzieckiego czołgu ciężkiego z Małego Modelarza 9/1982r.

[Obrazek: th_i65.jpg].[Obrazek: th_i66.jpg].[Obrazek: th_i67.jpg].[Obrazek: th_i68.jpg].[Obrazek: th_i69.jpg]
[Obrazek: th_i70.jpg].[Obrazek: th_i71.jpg].[Obrazek: th_i72.jpg].[Obrazek: th_i73.jpg].[Obrazek: th_i74.jpg]
[Obrazek: th_i75.jpg].[Obrazek: th_i76.jpg].[Obrazek: th_i77.jpg].[Obrazek: th_i78.jpg].[Obrazek: th_i79.jpg]
[Obrazek: th_i80.jpg].[Obrazek: th_i81.jpg].[Obrazek: th_i82.jpg].[Obrazek: th_i83.jpg].[Obrazek: th_i84.jpg]
[Obrazek: th_i85.jpg].[Obrazek: th_i86-1.jpg].[Obrazek: th_i88-1.jpg].[Obrazek: th_i89-1.jpg].[Obrazek: th_i91-1.jpg]

Dołączam aktualne zdjęcia modelu:

[Obrazek: th_IS-13.jpg]

W między czasie IS-3 został polakierowany matowym lakierem Humbrola i odwiedził Lublin i Radom. Do kolekcji przybył jeszcze jeden model radzieckiego czołgu co widać na ostatnich fotkach.

[Obrazek: th_IS-1.jpg] [Obrazek: th_IS-2.jpg] [Obrazek: th_IS-3.jpg] [Obrazek: th_IS-4.jpg]
[Obrazek: th_IS-5.jpg] [Obrazek: th_IS-6.jpg] [Obrazek: th_IS-7.jpg] [Obrazek: th_IS-8.jpg]
[Obrazek: th_IS-9.jpg] [Obrazek: th_IS-10.jpg] [Obrazek: th_IS-11.jpg] [Obrazek: th_IS-12.jpg]

Pozdrawiam Janek
Jasiu. Retusz standartowy Piterpancera ?
Janek :milbravo: .Full wypas staje się u Ciebie normą.Zdradż sekret zrobienia tak realistycznej wieży/oklejana,zalewana klejem ,szlifowana? /
Wichura3 witaj na tym forum,to co pokazywał nam Piterpanzer wykorzystałem przy malowaniu tego modelu,trochę zapamiętałem.
Andrzej nie mam żadnych tajemnic, cała budowa wieży jest opisna i sfotografowana w relacji:
http://www.papermodels.pl/topics1/konkur...850,45.htm

Pozdrawiam Was Janek
Oj, dawno się nie odzywałem, ale na bieżąco byłem w temacie. Janku, czekam w maju coby Cię uściskać i dowiedzieć się od Ciebie jak się czaruje! Mamy wiele do obgadania, jednak to ja będę słuchaczem a Ty moim wykładowcą! Model przecudny! Nie mo0gę się doczekać konkursu w Radomiu!