PaperModels.pl

Pełna wersja: [Galeria] Sd.Kfz.250/3 "GREIF" GPM 18/2004 1:16
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Model niemieckiego transportera półgąsienicowego Sd.Kfz. 250/3"GREIF" z GPM-u 18/2004 w skali 1:16:

[Obrazek: th_s-80.jpg].[Obrazek: th_s-81.jpg].[Obrazek: th_s-82.jpg].[Obrazek: th_s-83.jpg].[Obrazek: th_s-84.jpg]
[Obrazek: th_s-86.jpg].[Obrazek: th_s-87.jpg].[Obrazek: th_s-88.jpg].[Obrazek: th_s-89.jpg].[Obrazek: th_s-96.jpg]
[Obrazek: th_s-97.jpg].[Obrazek: th_s-99.jpg].[Obrazek: th_s-100.jpg].[Obrazek: th_s-101.jpg].[Obrazek: th_s-103.jpg]
[Obrazek: th_s-105.jpg].[Obrazek: th_s-106.jpg].[Obrazek: th_s-108.jpg].[Obrazek: th_s-112.jpg].[Obrazek: th_s-113.jpg]
[Obrazek: th_s-114.jpg].[Obrazek: th_s-117.jpg].[Obrazek: th_s-118.jpg].[Obrazek: th_s-119.jpg].[Obrazek: th_s-120.jpg]

Pozdrawiam Janek
Kolejne cudeńko z Twojej kolekcji, klawiatura mi się chyba zagotuje od pisania postów :lol: Ale co Janku mógłbym kopiować moje wypowiedzi ale tak nie bardzo więc napiszę że bardzo podoba mi się to co zrobiłeś z tym modelem, w moje gusta trafiłeś wykonaniem samego wnętrza, uzbrojenia (wszelkie karabiny maszynowe oraz pozostałe) Jak i samymi figurkami Rommla oraz pozostałych dwóch wojaków których robiłeś jednocześnie z tym modelem. Niby niemiecka pancerka nie podchodzi mi tak bardzo ale ten Sdkfz też ma bardzo ładną sylwetkę. Ogólnie wszystko na wielki +

Pozraz 4-ty pozdrawiam PDT_Armataz_01_36
No i znowu jestem pod wrażeniem, mam ten model w 1:25 i kiedyś go zrobię i nie pokażę żeby nie narobić sobie wstydu :mrgreen:
Gratuluję! W zasadzie co tu komentować klasa mistrzowska. Borykam się właśnie z Greifem (skończyłem Pzkpfw III ver G) tyle że mnie bawi skala 1:25. Powiem szczerze pierwszy raz od....... nie pamiętam nawet od kiedy mam problem z dwoma częściami których nie mogę w żaden sposób namierzyć: D19 i D24. Obydwie numeracje wskazują na wnętrze.... i tyle z moich domysłów. Jesteś w stanie pomóc? Z góry dziękuję.
Janku,
Model całkiem sympatyczny, ta plandeka z krzyrzem to chyba, żeby łatwiej było z powietrza celować w ten niemiecki wynalazek. :mrgreen:
Co do wykonania, to nie bardzo wiem co powiedzieć, jak zwykle trzyma poziom - mistrzowski !!! PDT_Armataz_01_36
mam jedno pytanie. Strasznie podoba mi się podstawka al'a pustynia, jak to wykonać żeby wyglądało naturalnie i nic się z niej nie wysypywało. mam w planach pustynną wersję Spitfire'a i pomyślałem, że fajnie byłoby go postawic na takiej podstawce.
Pozdrawiam
Paweł.
Witam,
- wojciechg wysłałem Ci zdjęcie na PW .
-Raven ja zrobiłem podstawkę z tektury 2mm skleiłem trzy arkusze pomalowałem kilka razy kaponem aby nie przesiąkła, potem na nasypany piasek rozlałem rozcieńczony wikol.Po wyschnięciu wikol z piaskiem uwożył taką skorupę że nie ma prawa nic się wysypać.

Pozdrawiam
Hej Janek fajnie że się pojawiasz na forumisku. Co tam teraz na warsztacie u Ciebie stoi :?: