PaperModels.pl

Pełna wersja: Hawker Hurricane IIB
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Oto następna galeria jednego z moich modeli.
Na początku coś o samym modelu. Ukazał się on nakładem wydawnictwa Orlik i został zaprojektowany "ręcznie" przez pana T. Grzelczaka. Następnie został przerysowany na komputerze, co niewątpliwie wpłynęło na jego sklejalność.
W modelu występuje bardzo dużo małych, ale dokuczliwych błędów. Oczywiście wszystkie one są do poprawienia lub zaretuszowania, a sam model da się skleić.
Mi się to udało ze skutkiem dostatecznym. Nie jestem zadowolony z efektu końcowego, ale biorąc pod uwagę
masę błędów i co raz jakieś poprawki jestem zadowolony, że udało mi się go skończyć. A poza tym model nosi dosyć ciekawy kamuflaż, jak na Hurricana.
Warto jeszcze zwrócić uwagę na to, że sie nie zgrywają barwy kamuflażu w okolicy kabiny pilota, jak i na to, że do modelu jest dołączona errata z porwanie wydrukowanymi skrzydłami, bowiem tu także występuje niezgrywanie sie barw kamuflażowych.
No ale dosyć gadania, czas na fotki :oops:

[Obrazek: e5881ca71fb95557m.jpg][Obrazek: f5654eaadac18cc0m.jpg][Obrazek: aa68962a39788743m.jpg]

[Obrazek: a1b2cea156181184m.jpg][Obrazek: 3784a482b75b77b7m.jpg][Obrazek: 8cdfb2043da3d2b4m.jpg]

[Obrazek: a6cab6ded8dcc53dm.jpg][Obrazek: 56744f3a426092cem.jpg][Obrazek: e5881ca71fb95557m.jpg]

Oczywiście gorąco zapraszam do komentarzy i wpisywania swoich uwag.
Dziękuję również Uriemu za wykonanie zdjęć.
Pozdrawiam.
Ha! A jednak ktoś miał cierpliwość i skleił ten koszmar :???:
Od jakiegoś czasu również jestem posiadaczem tego modelu tyle że w 2D. Co jakiś czas go przeglądam z myślą sklejenia, ale jak spojrzę co wydawca ( Orlik ) zrobił z projektem P. Grzelczaka to mnie krew zalewa :evil: . A wszystko przez modę na komputerowe opracowania modeli :evil: i byle jakie przerysowanie.

Wracając do Twojego modelu to widać włożony przez Ciebie trud żeby coś zrobić z tego opracowania, ale mimo wszystko wyszedł nieźle PDT_Armataz_01_34 .