PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] Kuter artyleryjski ORP S4 - 1:200 - przeskalowany WAK
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nooooo........

Długo mnie tu nie było....... ale.....
Mało brakowało a moja przygoda zez tem forumem jak i sklejactwem zakończona została by w październiku roku 2020 - takie małe zwarcie wszystkich trzech faz dało mi po oczach na tyle mocno, że do dzisiaj nie najlepiej widzę a przez kilka dni widziałem ino ciemność.

Ale okazało się, że jeszcze nie pora na mnie i tym oto sposobem przedstawiam galeryjkę modeliku udostępnionego przez szanownego pana Tomasza Króla, któremu winien jestem pokłony bić.

Najsampierw jako wypada zgodnie z etykietą forumową okładeczka:

[Obrazek: uc?export=view&id=1uviy7w3yEQw3jjW_mIfDmxsuON2N-Wao]            

Teraz należy się ogółowi ogólne spojrzenie na całość:

[Obrazek: uc?export=view&id=1w5QNQQ2OS5ob4Iv3FKIHPk1EmfLvBPLo] [Obrazek: uc?export=view&id=13J3nzu6XCsBh7j5yIkeqpMEZWzQt4JEI] [Obrazek: uc?export=view&id=1b-SluxwRGeONfAfmlNwXmNHuvKWsxq3Y] [Obrazek: uc?export=view&id=1by8Ii4fQBvQa6opZJoTHHC7-XdKBGEN-]            

I cóś czego nie uświadczy siem w oryginale - podwozie:

[Obrazek: uc?export=view&id=1iqtsT-8-iPO8HZQdkAtw5BKKoFRSSQJU] [Obrazek: uc?export=view&id=1oxu9qtSI4ggx9QWU_6sM-ULPtdcnpj8P]        

Przenieśmy się teraz nad wodiczkę:

[Obrazek: uc?export=view&id=1MVBmS-pDdajVSxucpsD2ohwc4PzpK9o2] [Obrazek: uc?export=view&id=10ybBaZUIUo0Pd7NpI3YPfK6NUv60UkTH] [Obrazek: uc?export=view&id=1Ff0LcXtkt0VkTSQAtV_PDFpblvm_-3vh] [Obrazek: uc?export=view&id=1GNjN0K1Rbsg8APizApzdmEf26rrPoThY] [Obrazek: uc?export=view&id=1lPnye1jiG_YrEV7hZ2UFW8uLyHFscalm] [Obrazek: uc?export=view&id=1c4br5y4P9AsFnp647FKH8q3bj9XU3cpe] [Obrazek: uc?export=view&id=1h20jMK-Y8Fr92cRaP0dsf9RxE_tQCgqy] [Obrazek: uc?export=view&id=1JEn-Ov2LKN7Zwu1ISGRf5LqBc4oVvzU6] [Obrazek: uc?export=view&id=1_Bz-h-rTF-2CmRAPYJ0fe6Bz5zcdCnX2]            

Jakże to tak??? Tela baboli???
Muszę się poważnie zastanowić nad przyszłymi fotkami - no przecie na żywca żadnego z tych farfocli nie jestem w stanie zobaczyć......

Ale za to muszę nakarmić swe wybujałe ego - na jednym ze zdjątek widać, że szybki z BCG som przeźroczyste i widać przez nie na przestrzał - he, he, he...

No a teraz gwoli przyzwoitości uwidaczniam ogrom tejże jednostki:

[Obrazek: uc?export=view&id=1GighoKbwtECc9psmLT3izvNtSsQAqEfR] [Obrazek: uc?export=view&id=1XhjWKHxSMZteGHvKn-daMJdVwwWwpc_Z]        

Ha - no to zostało jeszcze zdjęcie z kumplami:
    
[Obrazek: uc?export=view&id=1kMJO7JWae2YpCXqViqfWZ4fo7JUfMcce] [Obrazek: uc?export=view&id=1wh7TaKmqchryXwy-rSSJXaB6hxNFvBZ3]

I na koniec WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla Autora i równie wielka prośba o więcej :-))))))

PROSZĘ STANOWCZO ;-))))))))
Wspaniała kolekcja!
Ale jak już karmisz swoje Ego to zrób tak, by również nasze oczy mogły być karmione w sposób prostszy niż celowanie w stado linków... Tongue
Trochę to dziwne bo sprawdziłem na kilku kompach i wszędzie wyświetlają się miniaturki Smile
Załączone zdjęcia są z dysku google.
Ooooo - teraz OK :-)