PaperModels.pl

Pełna wersja: INFORMACJE DLA SKLEPóW INTERNETOWYCH.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemanos.

Witam serdecznie wszystkie Sklepy Modelarskie na łamach naszego Forum. Chcielibyśmy, abyście zaprezentowali nam swoją ofertę. Bardzo proszę o zamieszczanie opisów, linków do Waszych stron, może wspólnego organizowania konkursów (głównie dla tych najmłodszych, ale niekoniecznie), możecie nas informować na bieżąco o swoich nowościach i promocjach. Dzięki temu Wy zyskacie kolejną płaszczyznę reklamy, a my będziemy bardziej zorientowani. Jesteśmy otwarci na propozycje.

Jedynym zastrzeżeniem, o które prosimy to niezamieszczanie linków do ewentualnych aukcji na portalach typu Allegro czy e-bay, nie ze względu na to, że nam sie to nie podoba, ale zwyczajnie aukcje istnieją tylko przez jakiś czas i potem takie linki są martwe. Oczywiście jeżeli prowadzicie sprzedaż na Allegro to możecie podać linka do "Pokaż wszystkie aukcje Sprzedawcy", bo wtedy ten link będzie stale aktywny.

Oczywiście jeżeli uważacie, że możecie dać nam (użytkownikom Papermodels) jakieś specjalne rabaty lub zaproponować jakąś inną formę promocji to będziemy wdzięczni.

W przypadku pytań, sugestii czy problemów prosimy o kontakt z moderatorami lub administracją.

Dziękuję i zapraszam do prezentacji.

adkotech-sklep

Zapraszam do odwiedzin sklepu internetowego ADKOTECH,
oferującego sprzedaż narzędzi modelarskich (m.in. skalpele, maty do cięcia, lupy, pęsety, nakładacze, kleszcze, brzeszczoty, wiertarki ręczne, młotki, preparaty do czyszczenia szyn) w bardzo niskich cenach.
Importer bezpośredni od producentów.


adkotech.pl-narzędzia modelarskie