PaperModels.pl

Pełna wersja: [Galeria]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć

Jestem nowy na forum :-) w związku z tym chciałem się przywitać galerią zdjęć F-14, który był budowany dokładnie dwa lata.

Model znacznej wielkości, co za tym idzie ogromne jak dla mnie problemy z tłem, doświetleniem go, do tego inny lepszy aparat niż zawsze itd. to wszystko skutecznie mnie opóźniało.
Poniżej galeria może nie wspaniałej jakości no, ale zawsze coś ;-) aparat uczy pokory ;-).


[Obrazek: th_DSC_4118.jpg][Obrazek: th_DSC_4219.jpg][Obrazek: th_DSC_4134.jpg][Obrazek: th_DSC_4260.jpg][Obrazek: th_DSC_4210.jpg]




[Obrazek: th_DSC_4227.jpg][Obrazek: th_DSC_4258.jpg][Obrazek: th_DSC_4261.jpg][Obrazek: th_DSC_4170.jpg][Obrazek: th_DSC_4264.jpg]





[Obrazek: th_DSC_4126.jpg][Obrazek: th_DSC_4283.jpg][Obrazek: th_DSC_4198.jpg][Obrazek: th_DSC_4125.jpg][Obrazek: th_DSC_4155.jpg]





[Obrazek: th_DSC_4132.jpg][Obrazek: th_DSC_4158.jpg][Obrazek: th_DSC_4131.jpg][Obrazek: th_DSC_4152.jpg][Obrazek: th_DSC_4295.jpg]





[Obrazek: th_DSC_4296.jpg][Obrazek: th_DSC_4299.jpg][Obrazek: th_DSC_4300.jpg][Obrazek: th_DSC_4120.jpg][Obrazek: th_DSC_4127.jpg]





[Obrazek: th_DSC_4173.jpg][Obrazek: th_DSC_4151.jpg][Obrazek: th_DSC_4276.jpg][Obrazek: th_DSC_4159.jpg][Obrazek: th_DSC_4254.jpg]




[Obrazek: th_DSC_4156.jpg][Obrazek: th_DSC_4262.jpg][Obrazek: th_DSC_4269.jpg][Obrazek: th_DSC_4265.jpg][Obrazek: th_DSC_4271.jpg]





[Obrazek: th_DSC_4267.jpg][Obrazek: th_DSC_4250.jpg][Obrazek: th_DSC_4121.jpg][Obrazek: th_DSC_4178.jpg][Obrazek: th_DSC_4122.jpg]





[Obrazek: th_DSC_4226.jpg][Obrazek: th_DSC_4157.jpg][Obrazek: th_DSC_4189.jpg][Obrazek: th_DSC_4128.jpg][Obrazek: th_DSC_4175.jpg]





[Obrazek: th_DSC_4225.jpg][Obrazek: th_DSC_4302.jpg][Obrazek: th_DSC_4253.jpg][Obrazek: th_DSC_4252.jpg][Obrazek: th_DSC_4175.jpg]

Pozdrawiam
Z ogromną radością witam Ciebie na Papermodels :grin: .
Radość ta jest tym bardziej większa że Twoja galeria spowodowała u mnie taką ilość doznań estetycznych że szok Confusedhock: . Po raz kolejny gratuluję umiejętności obróbki papieru i dziękuję za Twoją obecność na forum.
Witaj Piotrze na tym forum, obserwowałem budowę tego modelu od początku na Konradusie, model wyszedł rewelacyjnie - GRATULUJĘ i czekam na następny.

Pozdrawiam Janek

wisa

Siemanos BERP !!! Witaj na papermodels.
"Czternastka" jest piękna. Galeria z technicznego punktu widzenia też niezła Smile
Co następnego szykujesz?
Pozdrawiam
:mrgreen: Cześć BERP :!:
Kocurek jak żywy , piękna robota , mam nadzieję że niebawem pokażesz się na forum z jakąś fajną relacją :grin:
Makabra i morda się cieszy!!! Wspaniałe wykonanie modelu!!! Takie wejście na forum (WITAMY!!! :mrgreen: ) to miazga!!!
Wielkie GRATULACJE i dzięki za wspaniałą inspirację do klejenia!
O Mamo... Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: To się nazywa wejście na forum Cool

Rany, gdyby nie tytuł pomyślałbym że to plastik... Confusedhock: Co tam, plastik się nie umywa Confusedhock:
NIESAMOWITy, powtarzam N I E S A M O W I T Y model !!!

Cieszę się że Kolega do Nas dołączył, witam serdecznie i zasiadam do najnowszej relacji ;-)

Pozdrawiam!!!
Nie pozostaje mi nic innego jak przyłączyć się do kolegów i serdecznie przywitać Cię na papermodels, oraz pogratulować tak wspaniale wykonanego modelu. Oglądałem relację z budowy tego Tomcata na konradusie i szczerze przyznam że kolejne aktualizacje po prostu wprawiały mnie w osłupienie. Wykonanie tego modelu jest obłędne. Jak już wspominałem w relacji, wcześniej bardzo interesowałem się współczesnym lotnictwem, a Tomcat to dla mnie najpiękniejszy myśliwiec jaki latał po niebie. O filmie Top Gun już nie wspomnę. Także tym bardziej ta galeria to dla mnie wielki rarytas. Super że jesteś z nami na papermodels, bo takich wyznaczników klasy modelarskiej nigdy dość. Pozdrawiam serdecznie.
Cześć


Mi również jest miło zawitać na nowym forum mam nadzieję, że wniosę tu coś pozytywnego i pożytecznego. Teraz musze się po raz koleiny powtórzyć Smile

To, co udało mi się przeczytać tutaj zamurowało i sponiewierało mnie na maxa i nie jestem przesadnie skromny mówiąc, że nie spodziewałem się aż tak super pozytywnie miłych i dosadnych komentarzy!! Ciężko mi w to uwierzyć, że model wywołuje takie pozytywne wibrację. Dzięki jak nie wiem, co !!!!!!!


Pozdro
Piękny, przez tą galerię mam ochotę wziąć się za ten model zaraz jak skończę Su-22, mimo iż obiecałem sobie że do F-14 zasiądę jak nabiorę doświadczenia, bo podejrzewam że nie wyjdzie tak jak ten Twój.
Ciężko mi będzie. Cóż może jednak skuszę się na Intrudera albo Prowlera z GPM-u jak dojdą, zwłaszcza że jeszcze nie widziałem nigdzie galerii ani relacji z ich budowy.
Aż dech zapiera zawsze podobały mi sie kocurki , duzy model o ile pamiętam ponad 50 cm nie moge wyjść z podziwu sam mam taki z MM 7-8-9/2004 ale nie mam zamiaru się brać za niego jak na razie bo raczej bym go zepsuł niz skleił .
Jeszcze raz gratuluje wspaniałego wykonania.
Modelik wyszedł super.Wspaniała robota.
Cześć

Sporo czasu nie zaglądałem do tego działu i nie sadziłem, że jeszcze ktoś odkopie ten model Smile Wasze pozytywne opinie są dla mnie największą nagrodą, jaka można dostać po budowie, która trwała dwa lata ;-) dziękuję.

Karol moim zdaniem model nie należy do łatwych jest sporo miejsc, w których można się łatwo potknąć a co za tym idzie zrezygnować z dalszej budowy. Jeżeli kiedyś zdecydujesz się na budowę tego modelu przygotuj się na maraton modelarski to nie jest szybki temat ;-).

Pozdro i mam nadzieję, że niebawem uda mi się coś nowego zbudować i pokazać.