PaperModels.pl

Pełna wersja: T-72 M1 Fly Model
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kolejna galeria modelu z mojej modelarskiej przeszłości. Powstał tak jak bewup około 10 lat temu.

[Obrazek: 3273754e19087df9m.jpg] [Obrazek: c3f072e1d4a9f3d7m.jpg] [Obrazek: 9d72fb9fc8c8d616m.jpg] [Obrazek: 30a82f2fd5226c64m.jpg]
[Obrazek: 6b79f6c8176ee671m.jpg] [Obrazek: a7535042bc692905m.jpg] [Obrazek: 6fa7f7124c1e9fd3m.jpg]

Batman

Model wykonywany za starych dobrych czasów, gdy nikt nawet nie myślał o retuszu i też było dobrze Cool Ogólnie wykonanie jak zwykle - :milbravo:

Mam w planach tę wycinankę. Na razie walczy z Krabem o kolejność wykonania. Z tym że ja będę wykonywał wersję PT-91 albo tę drugą z płytami.
Słyszałem, że wiele kłopotów sprawia wieża, przeto prawda to czy nie?

wisa

Wojtek, brak retuszu w tym modelu pokazuje niesamowitą czystość sklejenia. Brawo !!!
No i to jest kawał dobrej roboty.
I na dodatek taka tematyka :mrgreen:
Nie mogę pozbyć się uśmiechu z twarzy.
Cytat:Słyszałem, że wiele kłopotów sprawia wieża, przeto prawda to czy nie?
Jak pamiętam to poza kształtowaniem niektórych fragmentów żadnych problemów nie było.
Cytat:brak retuszu w tym modelu pokazuje niesamowitą czystość sklejenia.
Przede wszystkim ukazuje z czego dany model jest zbudowany :razz: .
Cytat:I na dodatek taka tematyka :mrgreen:
Dla mnie o dziwo do dzisiaj ten temat jest na pierwszym miejscu po Wrześniu '39.
Podobno umiem naprawić , a nawet poprowadzić taki czołg Cool .
Wojtku modelik marzenie... jedynie brakuje retuszu ale w tamtych czasach nikt się tym chyba jescze nie przejmował...

Pozostanie mi tylko wstawienie kilku śmiejących się mordek i jescze raz napisać GRATULUJE :grin: :lol: Confusedmile:
Ach te kształty! Rewelka! Ciekawe jak PT-91 wyjdzie w MM, pozdrawiam! Cool
Wojtku, ta galeria to dla mnie uczta jakich niewiele się spotyka. Nie dość że to model czołgu, to w dodatku mojej ulubionej maszyny. O wykonaniu nie będę się rozpisywał bo jest mistrzowskie. Szkoda tylko że nie ma retuszu, prawdopodobnie gdyby był to nie oderwał bym oczu od monitora, zresztą już teraz mi to ciężko przychodzi. Bardzo dziękuję za tą galeryjkę, pozdro.
Wojtek, model świetny :-) Niesamowicie czysto wykonany a brak retuszu tylko potęguje ten efekt. Cool Szczególnie podoba mi się wieża. Jak zobaczyłem części w wycinance letko mnie przytkało. Tym bardziej gratuluję :-) Jarzmo świetne, lufencja jeszcze lepsza :-D

Przez Ciebie moja kolejka klejenia została rozjechana jakims ruskim sprzętem, bezczelnie pchającym się na pierwsze miejsce :mrgreen:

Pozdrawiam!!!