PaperModels.pl

Pełna wersja: F-15E Fly Model
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przedstawiam w galerii kolejny model z "zamierzchłych czasów".
Tym razem z dedykacją dla el_paw'a. Model jak widać sklejalny ( jak zresztą modele autorstwa P. Z. Sajdaka ) i jak na ówczesne czasy posiadał bardzo rozbudowany szkielet. Oczywiście z mojej strony jest mnóstwo niedoróbek, a najbardziej widoczną jest brak większości podwieszeń ( lenistwo ).

[Obrazek: acbed7412b756f7fm.jpg] [Obrazek: 215f0aac846a02dem.jpg] [Obrazek: 2ce0eff3d41d72e7m.jpg] [Obrazek: 378f6181da775036m.jpg]
[Obrazek: 41baaeb45395e40dm.jpg] [Obrazek: aeeeb8c991352676m.jpg] [Obrazek: 6023182d4615c013m.jpg] [Obrazek: 0e1e4cb833a7c6ecm.jpg]
[Obrazek: 8906b4f88e961b64m.jpg] [Obrazek: aa593e70be2afb68m.jpg]
Wojtku chyba chcesz mnie wpędzić a jakąć depresję :mrgreen: Jak będę sklejał kolejną F15-tkę to zadedykuję ją Tobie :razz: :razz: .

A jak na model z zamierzchłych czasów to wykonanie całkiem niezłe Confusedhock:

Pozdrawiam

Batman

Fajnie się prezentuje Confusedmile:
Ile lat kleisz modele (bez przerw itp)?


Miałem kiedyś ten samolot, pewien "modelarz" mi go podarował - zaczęty do skończenia. Nieźle się wtedy na niego napaliłem i jak zacząłem przeglądać co i jak aby ogarnąć sytuację to się okazało, że nie ma wielu części :mil1: :???: :neutral:
Śmiać mi się dzisiaj z tego chce :lol:
Cytat:Wojtku chyba chcesz mnie wpędzić a jakąć depresję
Absolutnie nie, tylko chciałbym Cię namówić do poszukania i sklejenia właśnie tego wydania.
Cytat:Ile lat kleisz modele (bez przerw itp)?
Trudne pytanie...
Odkąd sięgam pamięcią to prawie zawsze towarzyszyły mi modele jak nie kartonowe to plastiki, ale takie poważniejsze początki sięgają wczesnych lat osiemdziesiątych ub. wieku. I tak do tej pory kleję cały czas z przerwami ( od kilku dni do kilku miesięcy ).
Cytat:Eeee.... Zatkało mnie.
Aż tak źle...?
Ceva, Przyjacielu, chcesz mnie wpędzic w kompleksy...? :lol: Świetny model, nie widac braków w retuszu :-) Tylko kurde przez Ciebie mam teraz problem...kupowac dalej czy nie... :roll: Nie, właściwie nie mam problemu :mrgreen:

Pozdrawiam!!!