PaperModels.pl

Pełna wersja: Sturmtiger Super Model(?)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tym razem galeria z dedykacją dla miłośników panzerszmelcu, którym( miłośnikiem nie panzerszmelcem ) i ja kiedyś byłem. Dzięki brakowi retuszu widać wszystkie niedoskonałości projektu.

[Obrazek: 66b84e2843a3ed7bm.jpg] [Obrazek: 8d789a85ef6bc4f8m.jpg] [Obrazek: e22fde5fddaa9133m.jpg] [Obrazek: 4f6445526224dc12m.jpg]
[Obrazek: 24a674290953c39em.jpg] [Obrazek: 14e0f090654879b5m.jpg] [Obrazek: 5a94cdb3f98fd94am.jpg] [Obrazek: fd6722b967d94951m.jpg]
ceva, dzięki wielkie za galerie :mrgreen: :mrgreen:

a ten pytajnik w tytule to po co? nie jesteś pewien wydawnictwa?
wg mnie to ''rewelacje kartonowe'' wydały ten model :grin:
A co do samego modelu to wcale nie jest taki zły jak Ci sie wydaje, chyba tylko osłony wydechów ci nie poszły :razz:


Pozdrawiam Cool

Batman

Miałem ten pojazd z tą rurą kanalizacyjną :mrgreen:
Ale akurat dziwnym trafem wyciekła na niego woda z kwiatka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Podziwiam Cie za wykonanie tego modelu bo po tych poprzednich kalectwach wydanych na (prawie) tekturze to wolałem się nie tykać modeli z tego wydawnictwa :wink:
Dopiero pod koniec istnienia ukazały się fajne modele (min Spit, jeśli dobrze pamiętam)
Cytat:a ten pytajnik w tytule to po co? nie jesteś pewien wydawnictwa?
wg mnie to ''rewelacje kartonowe'' wydały ten model :grin:
Właśnie zapomniałem nazwy wydawnictwa, masz rację to były "rewelacje".
Cytat:to wcale nie jest taki zły jak Ci sie wydaje
oj jest się do czego przyczepić...
Cytat:chyba tylko osłony wydechów ci nie poszły :razz:
malowane od wewnątrz mazakiem który przesiąkł :???:
Cytat:po tych poprzednich kalectwach wydanych na (prawie) tekturze to wolałem się nie tykać modeli z tego wydawnictwa :wink:
Początki rzeczywiście były nieciekawe :ble:
Cytat:Dopiero pod koniec istnienia ukazały się fajne modele (min Spit, jeśli dobrze pamiętam)
Był też całkiem niezły ( gdyby nie grafika ) Mig 29, Me 1011, jakiś Arado i Me-410, A Spit nie należał do modeli które w 2D zachęcały do klejenia :neutral:
Cytat:Zaczynam się bać, co możesz nam jeszcze pokazać... Confusedhock:
Trochę jeszcze zostało, ale ( poza wykonaniem ) to nic groźnego Confusedmile:
Niezła blacha w dodatku pancerna :-)
Mam pytanie odnośnie gąsienicy: Czy otwory w gąsienicy pasowały na koło napędowe? Z tego co pamiętam (dawno nie sklejałem żadnego tygrysa) powinny być dwa rzędy otworów, a mój egzemplarz ma tylko jeden :???:

Pozdrawiam
Cytat:Czy otwory w gąsienicy pasowały na koło napędowe?
Raczej tak,
Cytat:Z tego co pamiętam (dawno nie sklejałem żadnego tygrysa) powinny być dwa rzędy otworów, a mój egzemplarz ma tylko jeden :???:
Mój też ma tylko jeden rząd otworów , a druga strona koła napędowego zahacza gąsienice na brzegu. A tak w ogóle to ja się nie znam na niemieckiej pancerce...
Solidny kawał żelastwa :-) Jednak i Ty przerabiałes w swojej historii szwabski sporzęt ;-) Jestem tym miło zaskoczony :-P
Model oryginalny i fajnie sie prezentuje :-) Przydałoby się nowe opracowanie :-|

Pozdrawiam!!!