PaperModels.pl

Pełna wersja: Loire 130
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!

Loire 130 ...

Model, który uratował mnie, mój honor i całą resztę...

Ostatnio nie idzie mi najlepiej w życiu, także w tym modelarskim. W ciągu kilku dni spartoliłem ewentualnie zniszczyłem 7 modeli. Za co się nie brałem, to klapa... :ble: Myślę, że jestem najbardziej destruktywnym modelarzem w kraju... :evil:

Uznaję więc, że skończenie czegokolwiek jest sukcesem. Może nie jest do dobrze sklejony modelik, ale...

[Obrazek: 2ec0806bd3ecdaafm.jpg] [Obrazek: c33f2e436f94a943m.jpg] [Obrazek: 278e4eb03ec8df5am.jpg]

[Obrazek: 571921425a2e09fam.jpg] [Obrazek: e32cd3ed031abc40m.jpg] [Obrazek: e9cbd928223c8892m.jpg]

… ale podbudowany tym „sukcesem” działam spokojniej w bardziej tradycyjnych podziałkach :twisted: .

Pozdrawiam!

Arovist
mówią że małe jest piękne... a to jest bardzo małe i bardzo piękne :mrgreen:

Pozdrawiam Cool
też to ostatnio przechodzę, Łukasz, nie poddawaj się - ja na trudne chwile polecam jakieś małe modelarze z lat 80-90 nawet jeśli nic nie wchodzi:-(
Fajna Ci wyszła ta francuska pokraka :wink:
Malutki ten k....kłak, mam nadzieję że reszta do kompletu będzie niebawem na macie :wink:
Arovist- skąd żeś wyczaił taki wielki słoik Pactry :?: Na pewno tego koloru starczy Ci na długo :razz: :mrgreen: .


Fajne maleństwo :grin: .
....biaszczy :mrgreen: Nietypowa konstrukcja, takie mi sie najbardziej podobaja :grin: Fajniuchno wyszedł :!:
Ciesze się, że model(ik) się spodobał :grin: .
Zgadza się, Dunkerque w planach i za czas jakiś można się spodziewać, że zacznę relację z budowy.

Pozdrawiam
Arovist