PaperModels.pl

Pełna wersja: [Galeria] Puma
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Kolejny wiatraczek tym razem jest to Puma z wydawnictwa GPM 121. Ciekawy modeli dość dobrze opracowany, jedynie z kabiną pilotów to ciężko było. Nie robiłem pływaków bo wg mnie tylko go szpecą.

[Obrazek: uc?export=view&id=1GZ3g9jWZT7LYpFZKdVvNMQ00_3HQq_jj] [Obrazek: uc?export=view&id=1bWgoFmghRnJEiJMGbRSyIQiq5ekcNgaU] [Obrazek: uc?export=view&id=15s8xIZ_qtr-wJkU_QiG3rJzRxUgIXLvs] [Obrazek: uc?export=view&id=1WQ-aEorasyUdUQN1w-rjtwThk4TBLDQF] [Obrazek: uc?export=view&id=10UbrwrHkgoUuXD0FLiQSyPTNaJxzLBAv] [Obrazek: uc?export=view&id=1XVenPKoYTZ-bqbgKm2KZhGTaKfHptp7L] [Obrazek: uc?export=view&id=1EzsJc4wjmJ-FRL0cN8jXdeRGl_OWMMqI] [Obrazek: uc?export=view&id=1DfnIk-P-dXDzyhTTCa1JJtpksHNqdffg] [Obrazek: uc?export=view&id=11lrM-wFM2yjMnc2x9ipGlaC3aH3zidnf] [Obrazek: uc?export=view&id=1lSxT92gn2tYLUJiJ_I_5-o12EsYilA41] [Obrazek: uc?export=view&id=1jVPXgOO-k5miuGJxzq0tTGxGSU27P91W] [Obrazek: uc?export=view&id=1JsERwSK_0sIvLLIEQK9NWPFg3cKzVS2Y] [Obrazek: uc?export=view&id=159xukPUCk2XzE8r3Qgp7tAG10wb-K4yd] [Obrazek: uc?export=view&id=1EdEDer-6NDi-pQKXSyb79epq-JhZX5Vi]
No piękny wiatrak Ci wyszedł.Pogratulować. I łopaty wirnika głównego jak należy w stanie spoczynku. :milbravo:
Gratulacje! Fajnie wyszedł. Szczególnie podziwiam całe przeszklenie kabiny z czym ja mam zawsze problem.