PaperModels.pl

Pełna wersja: Wz.34 1:72 Exclusive Models waloryzowany
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemanko!
Sporo czasu mnie tu nie było więc wypadało by pokazać coś nowego Wink
modelik powstawał około tygodnia głównie po nocach:/
Ogólnie zgodność wymiarowa jest ok i klei się też bezproblemowo chyba że się jest Jaroslavem i robi karalucha z wnętrzem.....
A na dzień dzisiejszy wygląda to tak:
[Obrazek: ead916ea6bcc4b83m.jpg][Obrazek: 8e69e9314537f61cm.jpg]
[Obrazek: 4dfdec1ab4d1a8cam.jpg][Obrazek: 5159c4bb876f2220m.jpg]
[Obrazek: 2e4c0f59639e5810m.jpg][Obrazek: f984ed4fb942791dm.jpg]
[Obrazek: 53a834ad6c9b60d4m.jpg][Obrazek: 099f9241971b23dfm.jpg]
No i dla lepszego zobrazowania całości porównanie ze starszymi kolegami :wink:
[Obrazek: 3dba07055bfd96ebm.jpg]
no i to tyle na razie..
miłego oglądania :wink:
pozdrawiam serdecznie
Jaroslav
O rany ale mikrus Confusedhock: chyba mam za grube paluchy do takiego szkraba :grin:
Czyżby Ci się zmniejszyła przestrzeń życiowa :razz: :mrgreen: :?:
Masz chłopie cierpliwość i wygimnastykowane paluchy Cool .
No nareszcie jakieś oznaki życia z mrowiska. :wink: Jaro modelik jest zajefajny!!! Co prawda nie przepadam za karaluchami, ale wykonanie zasługuje na największe brawa. Podziwiam dokładność i precyzję wykonania, a o cierpliwości przy budowie takich maleństw nawet nie wspomnę. Wielki szacun co do umiejętności. Jarku, a doczekam się jakiegoś konkretnego czołgu w 1:25 kiedyś? Bo jak wracam myślami do Katiuszy to mi się marzy jakaś konserwa spod twojej ręki. Pozdrawiam i raz jeszcze najlepszego.
Czołgiem!
Dzięki chłopaki Big Grin miło że Wam się podoba...jakoś tak pozytywnie to napędza do dalszego działania
Rafał czy doczekasz się "konkretnego" czołgu? trudno powiedzieć może któryś z IS'ów lub późniejszych "T" kiedyś się na warsztacie pojawi a może "Twardy"? na razie brak czasu uniemożliwia mi planowanie czegoś konkretnego nooo i nieskończone leżą jeszcze Wz.29, CKM "Maxim w 3 odmianach i "renówki".... co do tych ostatnich to uchylę w końcu rąbka tajemnicy :wink:
Wygląda to mniej więcej o tak :
Koła nośne i podtrzymujące....
[Obrazek: 6ca6821d26c2f507m.jpg][Obrazek: 52f3bc49aeea7112m.jpg]
Koła napinające 2 typów: drewniane i metalowe....
[Obrazek: 0b4edc8857d8b9adm.jpg][Obrazek: fd4d176029b29a3dm.jpg]
Szyny:
[Obrazek: 6e4cb2f2fea0bf12m.jpg][Obrazek: 14941c2cb5fa9491m.jpg]
[Obrazek: 82fe3f94c98e25ddm.jpg][Obrazek: c81c43790dac78b9m.jpg]
[Obrazek: fc75b620e5c112b8m.jpg]
i ogon:
[Obrazek: d6c5e953034bc4cem.jpg]
x4 :roll:
Pozdrawiam serdecznie
J.
Stary wkońcu chwalisz się Renią Confusedmile: Co do Wz-a to bardzo fajnie wyszedł, niewiem jak Ty to wszystko potrafisz złożyć w jedną całość. Chyba penseta i lupa i dopiero pracujesz. Ale pomysł i wykonanie super.

Pozdrawiam PDT_Armataz_01_36
Jaroslav, co do szkaraba juz Ci pisałem, perełka że hej :-D Natomiast projektami "renówek" tos mnie zagiął Confusedhock: Mógłbyś coś niecoś przybliżyć? :-)

Pozdrawiam!!
Jaro skoro masz porobione fotki z budowy, a zapewne masz ich więcej, to nie uchylaj nam tu rąbków tylko zapodaj jakiś osobny wątek o tych reniach, proooszę!!! Swietnie to wszystko wygląda, a już sam fakt że w trzech kopiach to wykonujesz to jesteś niezła wiewióra. Także rozpatrz pozytywnie moją prośbę, proooszę!!!
Rafał sorki ale jeszcze nie czas na relację :neutral: za dużo roboty przede mną a czasu na klejenie niewiele....
Wspominałem coś o 3 kopiach?? planowo będzie tego 4 noooo moooże 5 wozów :roll: :wink:
Jaroslav czym wykonałeś nity w tym maleństwie?
czyżby igłą lekarską? :wink: