PaperModels.pl

Pełna wersja: Poszukuję informacji na temat jednostek podwodnych klasy Tajfun
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Jak w temacie: poszukuję info o jednostkach podwodnych klasy Tajfun. W szczególności interesują mnie szczegóły malowania (odcienie, detale itp.) oraz - a może najbardziej - rysunki układu i wymiarów kostek powłoki anechoicznej.

Przyznaję, że zamierzam popełnić model Czerwonego Października z wydawnictwa Adore Model, a jako że jest on totalnie skopany (według opinii napotkanych na forach) i trzeba go łatać, to chcę zrobić to wykonując imitację kostek i całkowicie go przemalowując. W innym wypadku nie ruszam go.

Zatem wdzięczny będę za wszelkie linki do dokładnych zdjęć bryły jednostek oraz ewentualnych planów.

Modelarz nr 6 i 7 z 2001 roku (wkładki z planami w skali 1/200, na pewno jest rozmieszczenie kostek na kadłubie i kiosku,konstrukcja wew. klap wyrzutni rakiet,szczegóły wszystkich anten na kiosku). Mogę Ci podesłać. ale dopiero za jakieś dwa tygodnie jak wrócę do domu. Jakby" co" to pisz na PV
Panowie, dziękuję za odzew. Navi, juz mail poszedł.