PaperModels.pl

Pełna wersja: Mustang III - AH
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Chcialbym pokazac co aktualnie juz prawie w calosci skleilem. Jest to model Musatnga z wydawnictwa AH. Wycinanka bardzo dobra, kolory bardzo ladne, naprawde model swietnie sie prezentuje w 2D i 3D. Kleilem go okolo 4 mies z przerwa na remont. Model nie posiada wlotu powietrza do chlodnicy ani przejsc skrzydlo-kadlub (w przedniej czesci)  gdyz nie udalo mi sie ich poprawnie wykonac. Jak dla mnie byly to bardzo wymagajace czesci. Teraz model troche poczeka az bede skladal jakies zamowienie i moze kupie drugi egemplarz Mustanga coby go skonczyc (chyba ze bylby ktos kto ma zbedne czesci). Po raz pierwszy mialem do czynienia z gotowa owiewka i mialem problemy z rownym jej wycieciem. Prosze o rady jak to robicie. Rowniez po raz pierwszy wykonywalem w modelu samolotu podwozie, wyszlo srednio kolka sa troche krzywe i zle wymierzylem jak je przykleic przez co model nie stoi rowno na splaszczeniach na dole opon.
Polecam ten model gdyz naprawde jest bardzo ladny i bardzo dobrze opracowany.
[Obrazek: 5cdc7d4e58225a72m.jpg][Obrazek: 39f2a626c641f6fam.jpg][Obrazek: 40ae4f83fb3b161dm.jpg][Obrazek: 944de89c2fd54826m.jpg]
[Obrazek: 4c53e7f84b7ba0a6m.jpg][Obrazek: 4ef448457215d186m.jpg][Obrazek: e6656f8a77ef5fb6m.jpg][Obrazek: bff64a0a5a82bdb1m.jpg]
Pozdrawiam
Pawel K
Model robi pozytywne wrażenie! Co do kabiny to chyba najlepiej nakleić najpierw ramkę na oszklenie i dopiero wycinać świeżym ostrym skalpelem. Oczywiście retusz krawędzi lepiej wykonać przed naklejeniem ;-) Przy okazji - czym retuszowałeś?

PS: odezwij się do mnie na gg albo na pw w sprawie części - być może będę mógł pomóc.