PaperModels.pl

Pełna wersja: MI-28 Fly-Model nr 49
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Dziś przedstawiam model śmigłowca bojowego MI-28. Szczegóły z budowy znajdują się http://www.kartonowki.pl/index.php?mA=theMenu&wM=3&plugA=thePlugin&plugI=3&forA=theArticle&forI=1646

[Obrazek: th_Obraz120.jpg] [Obrazek: th_Obraz122.jpg]  [Obrazek: th_Obraz123.jpg] [Obrazek: th_Obraz119.jpg]  [Obrazek: th_Obraz129.jpg]  [Obrazek: th_Obraz127.jpg] [Obrazek: th_Obraz126.jpg]  [Obrazek: th_Obraz125.jpg]  [Obrazek: th_Obraz124.jpg] [Obrazek: th_Obraz117.jpg]  [Obrazek: th_Obraz116.jpg] [Obrazek: th_Obraz112.jpg] [Obrazek: th_Obraz041.jpg]  [Obrazek: th_Obraz023.jpg] [Obrazek: th_Obraz017.jpg]
Fajny  :milbravo: Gratulacje!
Coś ostatnio wysyp śmigłowców się robi :-) - może pora skleić sobie jakiegoś?
A modelik fajny, choć trochę mało zdjęć z "lądowiska". Jakiś "walk around" by się przydał... :milbravo:
(09-11-2012, 10:01)Bartko28 link napisał(a): [ -> ]Coś ostatnio wysyp śmigłowców się robi :-) - może pora skleić sobie jakiegoś?
A gdzie to tak wysypało?? Wink
A jednak dało się go skleićSmile
Zdjęcia w locie które zaprezentowałeś, zrobiłbym troszkę inaczejBig Grin

Model bardzo ładny. Śmigłowce to chyba 3-4 w kolejce z maszyn po czołgach które podobają mi się najbardziej.

Pozdrawiam
Gratulacje model bardzo ładny .Jedynie zdjęcia plenerowe mogłeś zrobić w innych ujęciach są mało realistyczne szczególnie to z kwiatkami.Poza tym wszystko OK.Gratuluję.