PaperModels.pl

Pełna wersja: ZSU 23x4 SHILKA (MM)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam chce przedstawić model Szyłki wykonany z MM z 1978 roku .
Zdjęcia może nie za dobrej jakości w rzeczywistości kolor zielony ma inny odcień
Model ma elementy dodane od mnie na podstawie oryginalnych zdjęć (zmieniłem koła, działka Dodana beczka z tyłu,liny,i kanister ) malowany własnoręcznie .
Jest to pierwszy wykonany przeze mnie model że tak powiem czołgu(samobieżne działo przeciwlotnicze) więc posiada niedociągnięcia.

[Obrazek: 0646faea81c19cebm.jpg] [Obrazek: 6effc7712dacf27cm.jpg] [Obrazek: 244ea63fdecbf43em.jpg]
[Obrazek: b93bcbc8b2c94290m.jpg] [Obrazek: 8d28eb5f652f1853m.jpg] [Obrazek: 0104cd2f23eb3de7m.jpg]
[Obrazek: b9f6234749cf443am.jpg] [Obrazek: 0a61dd2272e65835m.jpg] [Obrazek: 99fe0b2d7a27a9f0m.jpg]



Proszę o ocenę i sugestie :wink:
Zrób jeszcze raz zdjęcia ale z innym balansem bieli.
Wydaje mi się że Ci to działo wyszło całkiem sympatycznie tylko nie bardzo to widać na zdjęciach :neutral: .
Hej riddick

faktycznie zdjęcia przydałby się troszkę lepsze, widać że model wykonany starannie przez Ciebie, im dalej będziesz kleił tym bardziej będziesz zadowolony ze swojej pracy. Niektóre elementy na Szyłce są strasznie uproszczone ( koła, łopata itp.) ale w kolejnych modelach napewno wykonasz je troszkę inaczej i lepiej.

Pozdrawiam serdecznie i gratuluję wykonania modelu.
Z koła napędowego nie jestem zadowolony poprawiłem tylko koła środkowe ze tak powiem na wzór z oryginalnego obrazka te od autora były uproszczone jak i cały model ale cóż ma swoje lata

na tym wzorowałem swoje koła
http://home.quicknet.nl/qn/prive/lm.broe...zsu234.jpg

zastanawiam sie ad poprawieniem tylniego koła Confusedmile:
Zawsze można coś dorobić, zawsze można skleić Szyłke z FlyModelu Confusedmile: hehe ale i tak te stare Mm-y mają to coś ja też się za nie biorę niby takich efektów nie można otrzymać przy sklejeniu takiego prostego i troszke ubogiego modelu ale jednak model na koniec ma to coś Confusedmile:

Pozdrawiam serdecznie PDT_Armataz_01_36
Ogólnie modelik niczego sobie....

A co do zdjęć, masz bilans bieli ustawiony na światło sztuczne, a robisz w świetle dziennym....pobaw sie troszkę aparatem....
W najbliższym czasie postaram się załatwić aparat i zrobić lepsze zdjęcia te były robione z telefonu
Zgadzam się z Tobą gacek9003 takie stare modele mają swój urok

Smoke

hehe w telefonie też możesz balans bieli zmienić ale jak na zdjęcia z telefonu to i tak dobrze wyszły :grin:
Riddick no sam wiesz ja sam niedługo wezmę sie za ISu-152 z MM-a z 1980 roku, sam egzemplarz jest na maxa uproszczony ale ten model planuje już malować i troszkę przerobić.

Pozdrawiam PDT_Armataz_01_36
tez myślę nad zrobieniem w niedługim czasie jakiegoś ISU w tej chwili robię haubice 2s7 PION z wydawnictwa modelik
O to fajnie może uda nam się razem pociągnąć relacje na forumisku z ISU-152.

Pozdrawiam PDT_Armataz_01_36
To fakt że idealnie to nie jest sklejone, ale biorąc pod uwagę twój wiek, jakość opracowania i to co udało ci się z niego wycisnąć, to jest naprawdę dobrze. Bardzo jestem ciekaw kolejnych modeli w twoim wykonaniu, a już szczególnie pojazdów gąsienicowych. Także działaj dalej i pokazuj nam na forum, pozdrawiam.