PaperModels.pl

Pełna wersja: Pancernik Bismarck z GPM-u
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

snafi

Witam Wszystkich modelarzy. Jestem tutaj nowy choć modele kleję od małego. Zaraziłem się tym hobby od mojego ojca. Moje modele jeszcze nie ujrzały światła dziennego (w przypadku Bismarcka czytaj nie wypłynęły na głęboke wody hehe). Modele kleję dla własnej przyjemności i nie wystawiam ich nigdzie. Dopiero trafiłem na to forum i pomyśłałem czemu nie pokazać kilku fotek. Model składałem dziewięć miesięcy. Brakuje mu relingów:-( Zdjęcia raczej marne gdyż nie jestem dobrym fotografem. Proszę o oceny modelu. Pozdrawiam.

[Obrazek: 604ebe7168954d0em.jpg] [Obrazek: adb31294874f251cm.jpg] [Obrazek: 3f9ccc0a27267939m.jpg] [Obrazek: 8f92c196910e46dfm.jpg] [Obrazek: c30e6b333148959fm.jpg] [Obrazek: ca24cdef625c6bbem.jpg] [Obrazek: dae47f75fa0cf64dm.jpg] [Obrazek: 7ba2f8d9e681fe81m.jpg] [Obrazek: bb337deaf7d278dem.jpg]
Witaj snafi na forum!
Na pierwszy rzut oka lufy artylerii głównej wydają się za grube, podkreślam: wydają się :lol: .
Poza tym model sklejany czysto, retusz w oczy nie razi - mi sie podoba.
Pokaż więcej fotek, zwłaszcza zbliżeń, to będzie można powiedzieć coś więcej.
Świetnie sklejony, szkoda że nie ma reling przez to trochę traci uroku (przynajmniej dla mnie). Jak napisał kolega wyżej czysto sklejony. Jest na czym oko zawiesić. Tylko nie żal trzymać Ci go tak na półce nie oszklonego i nie polakierowanego???
Pozdrawiam

snafi

Jutro postaram się wrzucić więcej fotek. Okręt jest dobrze zabezpieczony osłoną z pleksy, którą zdjąłem do zdjęć. Tak cały czas jest ładnie przykryty i nic się nie kurzy. Stoi już tak ponad dwa lata i zero kurzu na nim.