PaperModels.pl

Pełna wersja: Gundam: SD Rekka Musha
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich. Już od paru miesięcy przeglądam forum z podziwem dla wszystkich kolegów. Nastał czas żeby i swój pierwszy pościk zamieścić. Z racji że dopiero raczkuje prosiłbym o złagodzenie kary :razz:.

Trochę o modelu:
Jakiś czas temu skończyłem Zero z MM-a i postanowiłem znaleźć coś mniej czaso-chłonnego. Ponadto poczytałem o świetnych właściwościach BCG i postanowiłem na czymś potrenować. Padło na biednego samuraja ;p. Modelik całkowicie darmowy(tu można go znaleźć LINK ) do wydruku na kolorowym brystolu. Jest świetnie zaprojektowany a klei się praktycznie sam ;p. Jedyne problemy jakie napotkałem to to że ze 2 lub 3 części były o 1mm za długie, wystarczyło ciąć nożykiem i po sprawie. Drugim utrudnieniem jest to że czarne linie drukowałem na czarnym brystolu. Patrząc pod światło było je widać ale trzeba było się trochę namęczyć przy wycinaniu i formowaniu części. Budowa zajęła mi z małymi przerwami prawie miesiąc. Według mnie było warto, oceńcie sami.

Czas na kilka zdjęć:
[Obrazek: d5f6878a426d2358m.jpg] [Obrazek: f0e49fa508f2d035m.jpg][Obrazek: c87bd60fb950d0f7m.jpg]
[Obrazek: 8641e76ac55041c7m.jpg][Obrazek: 4acfa660a8ed3ae0m.jpg][Obrazek: 4203ce27464a924am.jpg]

A tu z nowym kolegą którego od jakiegoś czasu sklejam:
[Obrazek: 94b9ccdf8a58cfbdm.jpg]
Super Smile syn jak zobaczył to od razu było "tato ja też chcę" :mrgreen:
Dziwny model... choć militarny - jak najbardziej :mrgreen:
Ciekawy pomysł, ładne wykonanie - z daleka wygląda, jakby był z LEGO :grin:
sapn, jak syn chce to kolorowy brystol, siup na drukarkę i trochę chęci :mrgreen:. W razie problemów mogę służyć radą.

Arovist, co do tego lego to już mi jeden znajomy to mówił :mrgreen:, a inni gdzie takie fajne figurki z plastiku dają. A jak się im tłumaczy że to z papieru, to ich mina wynagradza cały trud przy modelu :razz:
Bardzo czyściutko i starannie go wykonałeś nie dziwię się więc minom znajomych.
Piterski dzięki za słowa uznania. Dobrze wiedzieć że i starszym wyjadaczom moje wypociny się podobają ;p.