PaperModels.pl

Pełna wersja: [Galeria] Wagon wąskotorowy - pług odśnieżny.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemanos.

Zgodnie z obietnicą zamieszczam galerię gotowego modelu pługa odśnieżnego.

[Obrazek: th_Plug_80.jpg] [Obrazek: th_Plug_81.jpg] [Obrazek: th_Plug_82.jpg] [Obrazek: th_Plug_83.jpg] [Obrazek: th_Plug_84.jpg] [Obrazek: th_Plug_85.jpg] [Obrazek: th_Plug_86.jpg] [Obrazek: th_Plug_87.jpg] [Obrazek: th_Plug_88.jpg] [Obrazek: th_Plug_89.jpg] [Obrazek: th_Plug_90.jpg] [Obrazek: th_Plug_91.jpg] [Obrazek: th_Plug_92.jpg]

Oraz kilka zbliżeń.

[Obrazek: th_Plug_93.jpg] [Obrazek: th_Plug_94.jpg] [Obrazek: th_Plug_95.jpg] [Obrazek: th_Plug_96.jpg] [Obrazek: th_Plug_97.jpg] [Obrazek: th_Plug_98.jpg]

Natomiast tak to się prezentuje razem z lokomotywką jako komplecik.

[Obrazek: th_Komplet_01.jpg] [Obrazek: th_Komplet_02.jpg] [Obrazek: th_Komplet_03.jpg] [Obrazek: th_Komplet_04.jpg] [Obrazek: th_Komplet_05.jpg] [Obrazek: th_Komplet_06.jpg] [Obrazek: th_Komplet_07.jpg] [Obrazek: th_Komplet_08.jpg] [Obrazek: th_Komplet_09.jpg]

Oto kilka zbliżeń torowiska, na którym cały zestaw stoi.

[Obrazek: th_Tory_01.jpg] [Obrazek: th_Tory_02.jpg] [Obrazek: th_Tory_03.jpg]
To i ja się przyłącze do gratulacji.
Obserwowałem Twoje wyczyny w ciszy bo co w nich było do dodania czy powiedzenia ?? NIC Smile
A mogę nieśmiało pomarudzić o plany w downloadzie? :wink:
Ja mogę pomarudzić tylko o plany torowiska...
Co do pługu to się dogadaj z jakimś wydawcą i niech świat go skleja Wink (oczywiście nie wydawcę) Wink
Siemanos.

Dzięki wszystkim za tak miłe odebranie moich wypocin Smile

Andrzeju Px48, niestety planów do pobrania nie będzie z bardzo prozaicznej przyczyny - sporo części powstawało w takim pośpiechu, że były pasowane nożykiem do modelu i nie mam ich w kompie. W Corelu powstały tylko najważniejsze części i gdybym teraz musiał zrobić z tego model do pobrania to musiałbym na spokojnie budować pług .... raz jeszcze, na co za bardzo nie mam ochoty. W kompie nie mam nawet kompletnych rysunków pługa, bo był budowany na bieżąco i nie wszystko rysowałem w Corelu.

kopajt, tak jak Ci odpisałem na maila w ciągu najbliższego tygodnia powinno się pokazać torowisko do pobrania dla wszystkich.
Jak się patrzy na zbliżenia, to aż ciężko uwierzyć, że to karton. :mrgreen:
Siemanos.

Draakhan, nie tylko Tobie jest w to trudno uwierzyć Smile kilka osób widząc na żywo miało problem z zakwalifikowaniem modelu. Zapewniam, że prócz poręczy, szybek, osi, łańcuszka i kilku drobiazgów jest to model kartonowy ... również tory w całości wykonane są z kartonu.

Dla wszystkich zainteresowanych moim torowiskiem przygotowałem opis budowy wraz z plikami do pobrania umożliwiający ładne odwzorowanie torowiska TUTAJ